Prijímacie skúšky na Strednú zdravotnú školu

damiansarah
17. jan 2021

Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť, dcéra by chcela ísť študovať na strednú zdravotnú školu, z akých predmetov sa robia prijímacie skúšky? Ďakujem

ivkazba
17. jan 2021

Je to stredná zdravotnícka škola nie zdravotná 😉 a všetko je na webe
http://www.szsba.sk/prijimacie-konanie

ivkazba
17. jan 2021
h_petra
17. jan 2021

čo je toto, prosím, za level?
Ženská čo má dcéru vo veku, že rieši strednú školu napíše na koníka a nevygoogli si radšej požiadavky na prijímačky? Počká, až jej to vygooglia iní?

damiansarah
autor
17. jan 2021

@h_petra nepotrebujem vygooglenie, chcela som vedieť či má niekto presne informácie z akých predmetov sa robia skúšky a co ju na skúškach čaká, možno nejaka rada, skôr ma zaráža, že keď nemáte nič k téme, že sa vôbec obťažujete písať, ja sa s takými vecami vôbec nezaťažujem
@h_petra

h_petra
17. jan 2021

@damiansarah presne informácie o predmetoch, y ktorých sa robia prijímacie skúšky si nájdete na stránke strednej školy...

damiansarah
autor
17. jan 2021

@h_petra to čo je na stránke školy vidím, viem pracovať s internetom a i., chcela som info z vlastnej skúsenosti, nie to co si prečítam...

h_petra
17. jan 2021

@damiansarah Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť, dcéra by chcela ísť študovať na strednú zdravotnú školu, z akých predmetov sa robia prijímacie skúšky? Ďakujem

Toto je tvoj úvodný príspevok. Buď nevieš čo píšeš, alebo nevieš, čo chceš vlastne zistiť. V úvodnom príspevku chceš vedieť predmety, z ktorých sa robia skúšky. Tie sa dajú ľahko zistiť na stránke školy. Vlastná skúsenosť, čo sa týka predmetov sa asi nebude líšiť od požiadaviek školy 😀.

natyreggae
18. jan 2021

@h_petra presne súhlasim s tebou vo všetkom.... Ja som išla na strednú minulý rok a z čoho sa robia prijímačky som mala zistené už dávno v septembri😀

gugugaga123
1. feb 2021

@damiansarah hlavne biológia.

timealofajova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibka126
13. mar 2021

ahojte ja len ze ked sa tu uz zacala riesit ta stredna zdravotnícka skola tak ja idem teraz na nu nasla som si niake testy ohladom biologie a slovenčini ja len ze ak ste tam dakto boli a vedeli by ste mi pomoct co by som sa mala najmä ucit a na co sa zamerat tak budem velmi vdacna... :D

c15211b8
7. máj 2021

@bibka126 ahoj uz si robila prijimacky? Na ktoru zdravotnicku si si dala prihlasku?