SZŠ farmaceutický laborant

nikto_nic
17. dec 2021

Ahojte
Som deviatačka a práve sa rozhodujem nad vyberom strednej školy. Najviac ma zatiaľ zaujala zdravotnícka škola odbor farmaceutický laborant. Chcem sa spýtať niekoho kto tento odbor študoval/pozná niekoho kto študuje čo bolo na prijmackach. Na stranke školy majú k tomu len toľko že učivo 8,9 ročnika ale chcela by som vedieť niečo konkretne na co by som sa mala najviac zamerať či sú to nejaké chemické rovnice alebo skôr vlastnosti/použitie latok pripadne niečo co by ma tam mohlo zaskočiť. Okruhy tem som nasla len na nejakej inej szš, ale ani neviem či sú ešte aktuálne. Chemia mi ide, baví ma mam aj dobré vysvedčenie čiže by som sa mohla dostať. Budem rada za každú odpoveď 🙂

katarina119
17. dec 2021

@nikto_nic ahoj , odkial si ? Ja som bola na prijimackach v Kosiciach, bolo to sice pred 20 rokmi , ale si myslim , ze vela sa toho nezmenilo , ak najdem u mamy podklady k prijimackam , tak ti poposielam , len sa mi este ozvi

mpg
17. dec 2021

@nikto_nic Keď sa tieto posledné roky učí takto, bolo by dobré venovať chémii pozornosť a prejsť si to podrobne, lebo môže sa stať, že na skúškach môže byť niečo, čo nebolo vysvetľované tak ako keď sa riadne chodilo do školy.

nikto_nic
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katuska1234567
18. apr 2023

@katarina119 dobrý deň hlásim sa na tú školy vedeli by ste mi poskytnúť podklady?

katarina119
18. apr 2023

@katuska1234567 ahoj , bohuzial , podklady som nenasla , staci si len zopakovat ucivo 8. a 9. Rocnika ,