Vypracovaný pracovný zošit pre piaty ročník

2. nov 2022

Ahojte mamičky, nenašli ste niekto náhodou na internete vypracovany PZ vydavateľstvo: LiberaTerra
Autori: Zuzana a Peter Bero. Pre piaty ročník ZŠ, prvá časť. Budem Vám naozaj veľmi vďačná 💕😉🙈

lulupulu
2. nov 2022

Viem ze raz som to nasla ale to bol asi 7, rocnik. Sami zdá ze to bol jediný co bol zverejneny

autor
2. nov 2022

@lulupulu aha... no ok😉 ďakujem

qsookie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katerink
17. dec 2023

@qsookie Dobrý deň na ulož to už to neni. Nemali by ste niekde uložené Pomocník z matematiky 5rovnik 2 časť ? Ak áno poslali by ste na radoslav@centrum.sk

qsookie
18. dec 2023

@katerink Nie, nemám. Mám len na PZ od liberaterra.

lienka2305
27. dec 2023

@qsookie Dobrý deň. Mohla by som poprosiť vypracovanie k PZ liberaterra 5 ročník. Veľmi pekne ďakujem. Ak áno poprosím poslať na lenka.ziman@gmail.com

kajuska1601
13. jan 2024

@qsookie dobry den. Prosim vas, ak este mate odpovede k pz LT pre 5 rocnik, boli by ste ochotna mi ich poslat? kamila.svidronova@gmail.com dakujem pekne

draciatko
26. jan 2024

@kajuska1601 dobrý deň dostaki ste sa k vypracovanému zošitu z matematiky? Ďakujem za odpoveď

sisco11
3. feb 2024

Dobrý deň. Mohla by som aj ja poprosiť poslať výsledky 2.časť? silviandova@gmail.com. Ďakujem ☺️

zuzulina265
6. feb 2024

Ahojte žienky mohla by som poprosiť aj ja 5.rocnik 2.cast ?
Aj my rodicia sme pri niektorých úlohách strateny

vlasta7676
21. feb 2024

Ahoj, aj nam by pomohli vysledky k PZ liberaterra 5 ročník - 2. cast. Ak by niekto mal budem rada, ak mi posle na email: vlasta.fedakova@gmail.com.
Dakujem a prajem pekny den

slesh
6. apr 2024

Dobrý deň, tiež hľadám vypracovanie,syn chýbal a učivo ani vysvetlené len ma robiť...má niekto vypracované 5rocnik 2.cast?

lukasamatus
21. apr 2024

Môžem poprosiť výsledky 2 časť mať.5 ročník na mail danielasivak@gmail.com.Ni3kedy som úplne mimo z tých úloh