Darček pre detičky

tiaart
6. feb 2021

Zdravím 👋🏻 Chcela by som svoju tvorbu rozšíriť aj medzi detičky a ich mamičky pretože si myslím, že toto môže byť jedna z ciest ako spraviť detský svet o niečo krajší a taktiež spôsob ako potešiť dieťa a zútulniť mu izbičku 🙂)
Preto sa chcem opýtať čo by Vás ako mamičky/babičky/oteckov zaujalo pri výbere obrazu ? Čo by ste pre svoje deti/vnúčence chceli ? Máte nejakú obľúbenú rozprávku resp. postavičku ? Ak áno tak akú ? 😇👩🏼‍🎨

P.S: Kľudne mi môžte zanechať aj súkromnú správu 🌱😇☺️

•Teším sa na Vaše reakcie a správy 💙👩🏼‍🎨

gubiko
6. feb 2021

pre mňa je dôležité pri výbere obrazu, aby vyvolal emóciu, aby bol v tomto rozmere aj nadčasový. či sa naň pozriem o 5 rokov, alebo o 20, tak ten feeling tam bude. čiže maľované rozprávkové postavy nepreferujem, pretože to deti raz omrzí a vystačím si v tom s veľkými puzzle na stenu alebo plagátom. v detstve som takto dostala obraz, nebol ale maľovaný, bol to zarámovaný plagát, ale to je aj jedno. mladá dievčina na ňom stála chrbtom, stála z lúke a hľadela na oceán. boli to pastelové farby, veľmi jemné. ten pocit z toho obrazu mi zostal, aj keď už žiaľ netuším, kde je. ja si rámujem aj látky, ktoré sa mi páčia. prípadne sa mi začali teraz páčiť 3D obrazy z poskladaného papiera. možností je veľa. a aká je Vaša tvorba? lebo nápady a podnety sú jedna vec, a druhá, čo Vás baví robiť.

mirkava
6. feb 2021

@tiaart Lapková patrola

betka7392
24. apr 2021

@mirkava ja robím lapkovú patrolu na šamlíky