Čokoládovňa Viedeň

21. nov 2023

Ahojte chystám sa do Viedne a cestou sa chcem stavit v cokoladovni. Kto tam uz bol,prosim viete mi poradiť ci sa platí vstupné a kde ? Neviem vôbec ako to tam funguje.dakujeem 😊

melanta
21. nov 2023

Asi myslíš čokoládovňu Hauswirth v Kittsee. Z môjho pohľadu sa tam neoplatí kúpiť nič, je to jedna z najhorších podpriemerných čokolád na trhu. Hocijaké výrobky Figaro čo Orion alebo hoci aj Lidl značky sú lepšie.

luga_luga
21. nov 2023

Hauswirth v Kittsee hned za hranicami, nam cokolady neskutocne chutia, ziadne oleje a ine prisady, pozor, neda sa tam platit kartou, len hotovost

simsalabim
21. nov 2023

@melanta nam tiez tato cokolada vobec nechuti. Pripomina mi podradnu coko z cias sociku 🙈 Ale teda je tam vzdy plno, takze kolko ludi, tolko chuti. Uz som tam par rokov nebola, mozno maju teraz aj lepsiu, kedze
@luga_luga pise, ze im chuti.

melanta
21. nov 2023

@simsalabim mnohým chutí vieš prečo? Lebo veď je z Rakúska a chodí tam veľa ľudí. Podľa mňa psycho efekt.

tundra
21. nov 2023

V Kittsee sa vstupne neplati,teda pred par rokmi,neviem ako je to aktualne.Odporucam pri ceste do Švajciarska navstivit cokoladovnu Läderach😍.Maju obchod aj vo Wiedni.Adresa:Graben 7,1010 Wien.Je sice draha,ale ked ju milujes...😘Ja tam necham skoro pri kazdej navsteve 100fr.😂😂😂