• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ozdobiť koláč v tvare macka?

26. novembra 2007 
Ahojte, poradi mi niekto? kupil asom si silikonovu formu na pečenie v tvare macka, ked sa kolacik upecie a vyklopi, tak je z toho pekny maco, len neviem ako ho ozdobit, aby nezmyzli obrysy..ked na to nalejem polevu, tak z toho ostane len jedna buchta z torej trcia usi..neviete poradit? dikes :slight_smile:
26. nov 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ricky,ja mam tiez tu formu a tiez som piekla macka a aj som ho tak vyzdobila podla tych obrysov.Dala som tam ocka,nostek a pusinku,pomahala som si lentilkami,kremom a kokosom.proste tie obrysy som robila tym kremom.
26. nov 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sprav si polevu z bielkov ako na zdobenie perníkov (140g praškového cukru, 1 bielko, môže kvapnúť pár kvapiek citronovej šťavy-šľahať asi 15 minút) a pekne keď ti poleva zaschne urob obrysy. Do rožku igelitového sáčku odstrihni dierku, najskôr radšej menšiu, naplň a pusti fantáziu :wink:
26. nov 2007 o 14:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vdaka vyskusam:slight_smile:snad sa podari:slight_smile:
26. nov 2007 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ricky aj ja som už raz piekla macka a snažila som sa tie obrysy nejako dodržať.. nevravím, že to bolo ako z cukrárne, ale podobalo sa to na macíka :grinning: kuk do môjho albumu, tak je tá foto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ho obliala cokoladovou polevou a obrys sa zachovala dozdobila som to lentilkami :grinning: vsetci spoznali co to je, ani odfotit som nestihla :grinning:
26. nov 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok