Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako robíte želé na koláč?

klip0
4. jún 2021

Ahojte, ako robite zelatinu na vrch kolaca/torty? Ja upeciem/uvarim vsetko mozne, ale toto sa mi este nepodarilo. Vzdy mi zele prejde az dole a vsiakne do kolaca a je to nechutné. Ako spravit aby ostalo na vrchu? Vzdy dam pod to krem, nenecham po okrajoch volne a aj tak to pretecie aj cez krém az do cesta. Zelatinu pripravim vzdy podla navodu na obale 🤷‍♀️
Chcem spraviť len taku nepecenu lahku letnu torticku teraz, tu smotanovu z piskot a ovocia, urcite poznate. Chcela by som na vrch dat zelatinu, myslite ze to je dobry napad? Ako to spravit aby realne ostala hore a nepresla zas vsade?

uriva
4. jún 2021

Ja inak upečiem tiež všetko možné, ale toto mi nejde :D. Vie mi to vyjsť s plátkovou želatínou od Dr. Oetkera, ale tiež tak na 90% úspech. Keď chcem stopercentne dobre takéto navrch, tak robím voda/sirup/kompótová voda/šumienka a k tomu Zlatý klas, minútku povarím, nechám mierne ochladnúť za miešania občas a dám navrch - je to také polopriesvitné, ale želatína to je a drží to ;) Napr. tu je ten so šumienkou v recepte na kyslej smotane a drží vždy (inak veľmi úžasný koláč, často robím): https://varecha.pravda.sk/recepty/sumienkovy-za...

simsalabim
4. jún 2021

@klip0 ja korpus potriem dzemom rovnakej farby ako zele, dam ovocie a na to zele.

klip0
autor
4. jún 2021

@simsalabim to som skusala, donkonca aj tak ze korpus nato lekvar, nato krem, nato ovocie a az tak zele a aj tak vzdy vtieklo dnu 🤷‍♀️

simsalabim
4. jún 2021

@klip0 no tak potom nerozumiem. Nedavas ho tam uplne tekute? Ono musi ist take uz s “ladovymi kryhami”. O chvilocku stuhne.

fifina75
4. jún 2021

@klip0 skús džús a Zlatý klas pomer a príprava rovnaké ako keď robíš puding 😀 a želatínu nedávam hneď po uvarení (takú horúcu) na koláč ale chvíľu miešam až kým nezačne pomaly tuhnúť potom nalejem a nikdy sa nevsiakla.

klip0
autor
4. jún 2021

@simsalabim no davam 😁 to som nevedela, ja ze potom by bolo zrazene skarede, keby ho dam neskor. Tak asi tam bude problem 😅😅 takze ono ma byt uz take akoby jemne hrckave?

klip0
autor
4. jún 2021

@fifina75 dakujem, no chyba bude ze ja som to väčšinou dala uplne tekute len jemne vychladnute

lindous
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marzuz89
4. jún 2021

@klip0 okrem toho schladenia zelatiny (trosku samozrejme, nie uplne 🙂) mi pomaha celu dobu od odstavenia po naliatie zelatiny ju v hrnceku miesat, liat az na vychladnuty kolac, a naliat ju pomalsie, postupne, nie naraz cely obsah hrnca 🙂

lusyyy36
4. jún 2021

Určite pomôže aj keď das kolac vychladnúť a na taky studený želatínu. Ona tak rychlo stuhne

simsalabim
4. jún 2021

@klip0 ano. Myslim, ze to aj na navode napisane.

ckocka
4. jún 2021

Ja robím po vrstvách. Samozrejme vychladnutý koláč, a aj želatína schladená tak, aby ešte tiekla ale nerosolovatela. Nalejem slabú vrstvu, nechám vychladiť, potom opatrne prihrejem želatínu a nalejem zvyšok.

viestta
4. jún 2021

@klip0 zalatinu treba nechat vychladnut, az dovtedy, kym sa nezacne "chytat" na steny nadoby a potom pomalicky vylievat, lyzickou tak aby stihla chladnut a sadnut si

heidy222
4. jún 2021

@klip0 mne sa toto furt stavalo 🙈 a potom som skusila rady vyssie a podarilo sa takze sa urcite aj tebe podari

elizabet173
4. jún 2021

@klip0 nedavas tam to zele prilis horuce? Ja davam zele vacsinou do okruhlej formy, upeciem, necham vychladnut a dam do formy o 1 cm mensej, niekedy potriem dzemom, inokedy nie, krem davam parizsku slahacku s mascarpone, alebo tvarohovo- slahackovy, na tu smotanovu tortu som to este neskusala. , Mozno maju moje kremy viac tuku, nikdy mi nic nepretieklo. Necham vzdy trochu vychladnut, nenalievam uplne horuce. Este ma napadlo, ze neliat to tam naraz, najskor malu vrstvu po celej ploche a postupne prilievat. Krem vzdy dokladne rozotriem, aby tam nikde nezostala medzera a dam vychladit, potom zele stuhne skor, ako by pretieklo. Prepac, ak pisem ako hotentot, mozno ti nieco pomoze

klip0
autor
4. jún 2021

Dakujem vam vsetkym, vyskusam tak ako mi radite a dam vediet 🙂 vdaka este raz☺️

katrin21
4. jún 2021

Musis to liat ked je to len vlazne... nesmie to byt horuce,ani studene..nie hrckave ale uz to musi mat telovu teplotu.
A vrch lahko podolievas,ked by bol nerovny, trichu znova ohrejes,hned ako to bude rednut, zasnes dolievat kam treba

elizabet173
4. jún 2021

@klip0 ńajčastejšie používam toto, nikdy nesklamalo, postupuj presne podľa návodu a daj pozor, aby bol krém dobre vychladený. Držím palce.