Ako značku panvice odporúčate?

babajaga
13. feb 2013

dievcata,potrebujem uz novu panvicu,na vyprazanie...a rozmyslam aj na ryzu nejaku vyssiu....aku znacku odporucite,mate...a ste spokojne..staru mam tescomu....rozmyslam nad green pan,dakujem.

simca06022011
29. júl 2013

Keramicka isla u nas do kosa po cca 1,5 roka, teflonove detto - lacnejsie sa vyditelne "chlpatili" a krivili, drahsie neboli o vela lepsie a vyzerali po chvilke strasne.. momentalne mam teraz dilemu aku panvicu kupit... ako "panvicu" pouzivam siroky liatinovy hrniec :P Liatinove panvice mi pridu velmi tazke, ake s tym mate skusenosti na sklokeramickej varnej doske? A aku panvicu na palacinky odporucate? 🙂

sashha
29. júl 2013

Moje najobľúbenejšie sú dva Woky (Tefal a Tescoma) a všetko robím v nich :D aj palacinky, vajíčka, ryžu, úplne všetko.... a jedna z nich má už nejaký ten rôčik 🙂

zigzag
30. júl 2013

@valka ja mam tiez jednu oblubenu a v nej robim vsetko, priniesla som si ju anglicka, nie je to vok, ale ma vyssie okraje, takze sa v nej da aj dusit zelenika, strukoviny, privarky, aj varim marmeladu v nej, palacinky , ci lievance, a nebola ani draha, tusim z m&s som ju kupila za menej ako 10 lybier a mam ju az 5ty rok 🙂

valka
28. aug 2013
ozembuska
31. jan 2023

@babajaga Liatina má svoje výhody, ale aj nevýhody. Nemusí sa každému hodiť, ale mne varenie nie je ukradnuté, preto som ochotná sa o liatinu trochu viac postarať. Ako prvou som začala 25 cm s antikorovou rúčkou, aby som mohla ju dávať aj to rúry:
https://kazue.sk/produkt/liatinova-panvica-hlbo...
Osobne už iné panvice nechcem.