Baranie rohy verzus kápia

16. dec 2021

Ahojte, sú baranie rohy to isté čo kapia? 😅 Lebo podľa mňa nie a toto ma dosť metie...

jaroe
16. dec 2021

Nie je to to isté, baranie rohy sú zelené pikantné a kapia je červená, skôr sladka

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. dec 2021

@viestta Hmm, ja som to objednala a som dúfala, že je tam len zla fotka a ze popis je dobre.... Prišla mi kapia podľa fotky 😀 tak aspoň bude do šalátu na vianoce

h2
16. dec 2021

@jaroe
@viestta Úplne každá paprika, keď sa nechá dosť dlho dozrieť, je nakoniec červená.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
16. dec 2021

Baranie rohy su uplne nieco ine ako kapia. Je to uplne iny druh a nejde o farbu vobec, ale tvar/chut...

poopsie
16. dec 2021

Radšej na očká ako do šalátu 🤪

oli18
16. dec 2021

Kapia od baraních rohov sa líši hlavne tvarom. Baranie rohy sú úzke a dlhé až do 20 cm. Ak sú kratšie, sú rovné, dlhé sa na konci zatáčajú. Ich farba závisí od toho, ako dlho ich necháme dozrievať, čiže zelená, žltá, červená. Kapia je veľkosťou ako špicatá paprika, vždy tmavo červenej farby.

tosomja
16. dec 2021

Aj nálev sa dáva iný do kapie, ako na baranie rohy, aspoň tak to chutí . Do kapie ide aj olej, keď sa nemýlim

suge
16. dec 2021

Riziko nákupu cez internet. Ja som tak našla v ponuke cukroviniek čokoládu s opisom tovaru, že jadrové mydlo.😄

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
16. dec 2021

@poopsie na očká dávam čerstvú 😀