Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Beztukové jedlá

ankiki
8. jan 2013

Ahojte, žiaľ, alebo našťastie?! 🙂 V našej rodine a hlavne aj v mojom prípade musíme prejsť na varenie a prípravu akýchkoľvek jedál s čo najmenším obsahom tukov. Preto by som bola veľmi rada, keby sme sa vzájomne obohacovali rôznymi typmi, receptami, prípravou len takýchto jedál, lebo dúfam, že aj takéto jedlá sa vedia pripraviť chutne. Čo všetko k tomu potrebujeme, aký riad na to použiť a pod. Verím, že je nás viac. Ďakujem! 🙂 Dnes idem robiť k hydinovému mäsku suchú zaprašku. Vezmem panvicu a pri miernom ohni v nej zohrievam hladkú múku. Keď začne krásne voňať, odstavím od ohňa a nechám vychladnúť. Potom pridám nízkotuč. mlieko, dôkladne rozmiešam, položím opäť na oheň a trošku povarím a je to 🙂 Chutí skoro rovnako chutne ako robená na tuku 🙂

zuzulica
8. jan 2013

Ja taký problém nemám, ale ak chceš zdravšie a chutne variť skús varenie v pare, kúpiš jeden hrniec a spravíš v ňom včetko 🙂 Ja mám z tupperware do mikrovlnky, ale v elektre kúpiš normálny veľký. A ako bez tuku myslíš, že len olej nebudeš používať, alebo aj tuku v potravinách sa musíš vyhýbať?

ankiki
autor
8. jan 2013

@zuzulica Tak to máš super! 🙂 Hlavne potrebujem jedlá bez použitia oleja. Žiadne vyprážané a pečené jedlá a tiež nám treba strážiť cholesterol. Maslo môžem v miere použiť. Je to pre mňa poriadna zmena o 180stup., preto potrebujem inšpirácie, musíme úplne premeniť jedálniček. Ďakujem, popozerám sa za ním 😉

iika
8. jan 2013

My mame doma parny hrniec Tefal Vitacuisine Compact, je super, vari sa v nom rychlo a hlavne zdravo. Len sa v nom samozrejme neda varit kazdy den :( Dcera ma zvyseny cholesterol, takze musim davat pozor na tuky a preto tiez citam zlozenie a riesim co jej dat jest. V skolke to bohuzial velmi neovplyvnim. No ale doma nevysmazam, pouzivam olivovy olej, davam jej jogurty, ktore nemaju velky obsah tuku (nie nizkotucne, to nam povedala lekarka), vela ovocia a zeleniny, cerealie a musli. V tom parnom hrnci sa da super urobit zelenina (robila som mrkvu, brokolicu, sampinony, kalerab), zemiaky, ryza, robila som aj lososa, kuracie maso. Je to bez soli a tuku a chuti to super 🙂 Ono sa niektore veci nedaju vysadit uplne, myslim, ze ked ich clovek pouziva obcas a v rozumnej miere, tak nemozu uskodit 🙂

matkakovacova
4. okt 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

Ahojte, dnes som čítala článok: http://www.mojavyziva.sk/zdrave-tuky-pri-chudnu... ... je tam v podstate, že tuky nie sú zlé, ale ani dobré 😀 človek už ani nevie čo si má o tom myslieť, ale asi to je tak, že všetko s mierou 🙂 ... chcela som sa vás opýtať, aký olej používate najčastejšie? alebo aké maslo je podľa vás najlepšie? ĎAKUJEM! 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli