Cestoviny. Poraďte receptíky na omáčky!

curly1983
23. feb 2007

Kucharecky dajte nejake dobre receptiky na fajne cestovinky 😝 😝 😝

Mate niektora aj nejaku fajnu paradajkovu omacku ???

kisska
12. mar 2009

mne sa tam zapacili ny prvy pohlad tie spenatove halusky... vyskusam a dam vediet... aj ked asi nie hned 😉

ancurka1
14. mar 2009

ahojte nema niekto recept na domace sliziky do polievky co sa robia na strojceku? diky

kisska
15. mar 2009

100g hladkej muky 00special, 1 vajce alebo 2 zltky, lyz. oleja (nemusi byt/, prip. trochu vody - vypracovat tuhe, vlacne cesto, nechat 30min v chlade oddychovat. potom vyvalkat na strojceku na pozadovanu hrubku a rezance 😉

ancurka1
16. mar 2009

ahoj kisska 😎 ty mas super kopu zasoby receptov, odkial? na tie sliziky este asi soľ? nie?

kisska
16. mar 2009

mas pravdu - stipku 😉 dostala som na vianoce od draheho Jamieho po taliansky, tak sa obcas inspirujem, ale malo sa da pouzit v nasich pomeroch, tak to musim trosku pomenit... alebo vymyslam vlastne kombinacie s tym, co mame radi 😉

modzo
16. mar 2009

Ahoj taky přidám receptík 😉
těstoviny carbonare: Trlošku oleje,20dkg slaniny(anglická) nakrájet na kostičky,na opečenou slaninu se dají 2 šlehačky-do toho se přidá 6(trojůhelníčků) tavených sýrů veselá kráva,sůl,pepř,míchá se to dokud to neshoustne.Chvilinku povařit a může se to smíchat s uvařenýma těstovinama.Dobrou chut

ancurka1
18. mar 2009

ahojcek kisska takze mas manzela taliana? alebo vies po taliansky lebo ja varim taliansku kuchynu a cestovinky vselijake su super aj manzel papa kazdy den skoro nejake dobrucke napr. smotanove s hribikami miluje

bebusyk
15. apr 2009

ahoj dievcence.... 😉, no teda ja mam uz receptikov tolko, ze uz ich ani neviem zratat. len by som vas chcela poprosit, ak mate nieco vhodne na obdobie pôstu, resp. na piatok pre tlupu chlapov. mame stavbu a uz som vycerpala co som mala 😒 . mate nieco vhodné? prosiiim pomozte. uz teraz vam dakujem 🙂

netmona
20. apr 2009

jaj,,,musim vas prerčitať lebo dobre napady,,,

drobec89
11. aug 2013

tieto varím aj ja, sú vynikajúce http://najrecept.sk/2013/06/veganske-cestoviny-...