Chrumkavé kuracie prsia

mirka6661
26. apr 2018

Ahojte, nemate nejaky osvedceny recept na take kuracie kusky chrumkave co maju v azijskych bistrach? Chcela by som skusit doma a neviem v com je to obalene ze je to take chrumkave.

mija22
26. apr 2018

Daj si do youtube kura teriyaki
Ja robievam tak

lubik87
26. apr 2018

Ja robievam stripsy kuracie a najnovšie som.robila kura v sladko kyslej omáčke.das do pacu mäsko a potom obalíš v zemiakovom skrine 🙂 a stripsy obalujem v mix strúhanka a zemiakový škrob alebo rezdrvene cornflakes a zemiakový škrob 🙂pozri si tasty na FB ázijské recepty 🙂

lubik87
26. apr 2018

Haha že v zemiakovom skrine :D samozrejme skrobe malo byť 🙂 ach tieto telefóny ;)

oomina
27. apr 2018

Ale ste mi teraz narobili chute, toto moc ľúbim a tiež som nevedela, jak to urobiť aby to bolo také chrumkavé jak má byť. Takže zajtra skúšam aj ja 😀

mirka6661
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka6661
autor
27. apr 2018

@lubik87 dakujem, vyskusam to takto. Fakt som nemyslela,ze je to struhanka so skrobom, ked som pozerala na nete vsade bola sojovka s nejakou mukou, ale to mi neprislo, ako to chrumkave cesticko ktore maju v bistrach 😀

lubik87
27. apr 2018

@mirka6661 neviem či to takto robia ale čo som pokúšala recepty toto bolo najpo 🙂dobnejsie

mirka6661
autor
27. apr 2018

@lubik87 videla som aj take,ze najskor tie prsia potreli medom,len potom neviem ako na to chyti ten skrob

lubik87
27. apr 2018

@mirka6661 ja dávam vždy mäso o deň skôr do páči ..mäsko sa prechuti a zmäkne a niekedy dávam aj medik ..keď robím v sladko kyslej omáčke potom 🙂 a v pohode sa obalí ..a teraz keď nemám toľko času tak normálne do tých kúskov zamiesam škrob urobím z toho kvázi cestíčko a je za chvíľku hotové 🙂