Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

eva7780
30. aug 2012

dnes rizoto od včera 🙂

mravvcek
30. aug 2012

spanielske vtaciky a tarhona 🙂

tinuskaha
30. aug 2012

dojedame zo vcera 😉

lululka555
30. aug 2012

@lenuss84 ahoj kolacik chutil,ale ja som mala trosku problem pri tom tmavom ceste,myslela som,ze to bude taka tuha hmota, ako ked sa robi struhany tvarohovy kolac.Neviem kde som urobila chybu,ci som mala maslo moc zmäknute,ale mala som to take ,ako hustejsi krem,sa mi to lepilo po rukach,tak som to supla aj s miskou pekne do chladnicky.Potom sa mi z toho uz dali robit gulky ( aj to rychlo ,rychlo ,pretoze sa mi to v rukych zase moc topilo )a hned som ich ukladala na plech vystlany papierom na pecenie,a potom som to dala aj s plechom opät stuhnut,medzitym som si urobila tvarohovu plnku a rovnomerne natrela na gulky a dala upiect.
Ved vyskusaj 🙂 😉
a rizoto bola veru mnam,uz len z tarhone budem robit,z ryze nam vzdy zostane a toto sa vsetko pekne pojedlo...

sisanka
30. aug 2012

@danielaj toto sme zazili aj my na Strbskom plese..isli sme na obed a casnicka mala problem s 10 dospelymi ludmi + deti 😀 😀 😀 ani nevedela ake maju denne menu...tak prisla druha casnicka a aj ked sme jej opakovali 3krat ze chceme k hranolkam kecup tak doniesla tatarku....na takom turistami navstevovanom mieste taka uroven...aspon ze to bolo celkom chutne...

lencyca
30. aug 2012

@lululka555 mnam,krasny ho mas 😉 musim aj ja vyskusat to rizoto,este nikdy som tarhonu nerobila 😕 mm je ryzomaniak 😀

lululka555
30. aug 2012

@lencyca aj moj ma rad ryzu,ale rizoto z ryze mu moc nesmakuje,to robim len ked mi nahodou zostane mäso v polievke,ked uz neviem, co s nim,ale toto chutilo,fakt je vyborne 🙂 tarhona je jednoducha zalezitost - ja ju robim presne ako ryzu,akurat bez cibule,ale inak to iste a zatial sa mi vzdy podarila 🙂

mimi21mimi
30. aug 2012

Dnes zemiakovu mliecnu polievku so sampinonmi a zapekane zemiaky.

lululka555
30. aug 2012

ja dnes varim plnenu papriku a kysnutu parenu knedlu a to bude aj na zajtra ,po obede cestujeme,tak nebudem mat cas vyvarat 😉 🙂

danielaj
30. aug 2012

dobré ránko, dnes varím fazuľovú polievku s údeným mäsom, zeleninou a širokými rezancami, a druhé nevarím, zostalo od včera vyprážaný pangasius v cestíčku a zemiaky, dorobím iba šalát 😉 a na večeru si ugrilujeme vonku sumca 😉

rastulka
30. aug 2012

@lululka555 Ved ho maš krasny 🙂 je dobry,že? 🙂 To tarhonove rizoto musim vyskušat! 😉

lululka555
30. aug 2012

@rastulka dobry ,akurat si idem dat s kavou 🙂 ty si nemala to tmave cesto take lepive riedke? ako som vyssie pisala? ale zmakla som to ,aj tak 😉

sydney07
30. aug 2012

dobré ráno, dnes máme ešte zemiaky s klobásou od včera - recept môjho muža - a urobím asi ešte palacinky

rastulka
30. aug 2012

my ešte na dnes mame sviečkovu,mm si rozkazal sačkovu francuzsku polievku / to je ale drina 😀 / a už sa pečie jablkovo-tvarohova žemlovka z vianočky 😝

rastulka
30. aug 2012

@lululka555 riedke nie,ale veeelmi lepkave 😒 aj ja som ho hodila do chladničky a už bolo dobručke 🙂

drobik1
30. aug 2012

@lenuss84 dakujeme pekne 😀

drobik1
30. aug 2012

ahojte dnes mame palacinky a pismenkova polievka... 🙂

sisanka
30. aug 2012

my dnes sosovicova polievka a pizza 🙂 idem rychlo sosovicu aspon na hodku namocit bo som vecer zabudla 😠

lydia22
30. aug 2012

My dnes dojeme kalerábovú polievku a cestoviny so syrom a pečiem kysnutý jablkový koláč.

kibuk
30. aug 2012

ahojte. vcera sme mali pangasa zo zemiakmi spolu na pekaci a dnes gulaš na husto a cestovina kolienka 🙂

simona112
30. aug 2012

@lenka268 Včera som sa pustila do tých palaciniek, no musím povedať, že muž si pochvaloval 🙂 tak odteraz ich budem musieť zaradiť do jedálničku..robila som k tomu hranolky a tatárku a bolo to super..ďakujem za typ 🙂

katkas1
30. aug 2012

vcera kuriatko s ryzou, dnes tak zdravo jaternica a klobasa 🙂 pre deti zajac s cestovinou a bude aj na zajtra, uz len upeciem rabo pernik a hotovo

nakup
30. aug 2012

Obed zo včera, kedže som v práci. ☹

wighy
30. aug 2012

dnes som upiekla tento kolacik, je jednoduchy a velmi chutny 🙂 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6560

nelinka0401
30. aug 2012

@lululka555 šilula,mňam,ten koláčik by som si dala.ja tarhoňu nemôžem,odkedy ju dávali v nemocnici..studenú a mastnú.. 😒

zuzka421
30. aug 2012

mi dnes pecienku na smotane a k tomu tarhonu 🙂

chloe001
30. aug 2012

Gulas s knedlou.

boska79
30. aug 2012

plnena paprika - ja bez knedle, lebo mne to prijde divne, jest polievku - 2 v jednom s hlavnym jedlom je to sice, ale ryza a knedla veru pre mna eee. Pre muza s knedlou.

lululka555
30. aug 2012

@nelinka0401 dakujem 🙂 no my sme si tarhonu oblubili,ja ju jem aj samu ,ked je hotova cerstva 😉

soniatko
30. aug 2012

@lululka555 to rizoto vyzera mnaaam...ja milujem tu malu kukuricku... 🙂