Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
titkovamiriam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibajeho
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gianni
12. sep 2012
dnes bola hovädzinka v kuchte s ryžou a zeleninový šalát
titkovamiriam
12. sep 2012
no a uz o varení-zajtra kukuricovo hraskova polievka a na Michalovu prosbu čína 🙂
ibajeho
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chloe001
12. sep 2012
No... ja mam "navarene" do konca tyzdna :-N mamina mi doniesla zasoby, kedze mam nevladnu ruku a dva a pol mesacne dieta, tak mam dost 🙂
No...cize to tam mame navarene -
spanielske vtaciky, ryza
svieckova na smotane, knedla
kuracie maso napacovane - olej, worchester, kecup a neviem co vsetko este, ryza
pecena bravcova krkovicka, zemiaky
veroninna1
12. sep 2012
@joannas dakujem za tip, zajtra spravim aj ja leco 🙂
joannas
12. sep 2012
@veroninna1 ale neviem či to malibude jesť naš to nejedol urobila so mu chlebik vo vajičku 🙂
amdeis
12. sep 2012
Takze kedze sa nam tak pekne zozimilo a ja som konecne zohnala kralika (az v leviciach, lebo or-ban je nechutne predrazeny, predava stare a dokonca vybera aj pecienky z kralikov zlodejisko jeden) tak na nasledujuce dva dni bude polievka z kralicich kosti s pecienkou a zeleninou + rezance, na druhe bude kralik so svieckovou omackou a k tomu zemlove knedle. Kolac nie je furt bo furt nemam muku. Pisala som, ze az zajtra kupim a zajtra piect nebudem bo som najedovana na moju krajsiu polovicku. ]-( Vazne premyslam opat nad kokosovymi jezmi aaalebo nad zciklovym brownies, ale brownies okrem mna nikto nezje - velmi hutne, velmi cokoladove, velmi cviklove. A mozno spravim oplatky plnene karamelovym kremom. budu chrustat ako keksiky. 😉
joannas
12. sep 2012
@amdeis možem sa opitať kolko stoji taki kralik?
amdeis
12. sep 2012
@joannas no kym som este kupoval v bratislave tak cez 7Eur za kg. V leviciach u masiara cez 5Eur za kg aj s pecienkou. Dva kraliky skoro 4kg som platila 20Eur.
danielaj
13. sep 2012
@titkovamiriam u nás tiež neskutoťné počasie, fučí a leje od večera, ale aspoň trocha vlahy, lebo neskutoťné sucho, :-| ale hlásili včera, že na východ to ani nemá prísť, vraj sa niekde v strede tá oblačnosť roztrhá a tam bude celkom pekne 😉 ani mi nehovor o tých jablkách, tak sme sa vytešovali, že koľko jabĺk budeme ma´t tento rok, a skoro všetko je na zemi, a aj tie, čo sú ešte nezrelé, tak nimi kŕmime morčatá a zajace :-| ja už mám sušičku doma 3 týždne, ale ešte som ju nevyskúšala, plánujem teraz cez víkend, doniesla som si hrušky od babky a pekné jablká pozbieram a chcela by som aj tie rajčiny, potom šípky, huby tento rok bieda, :-| strašne sucho, a z tých, čo sme našli sme robili praženicu, ešteže mám z minulého roka, to ich bolo požehnene 😉 a marhule som nestihla, som čakala na tú sušičku dlho, nemali ju na sklade, tak marhul už nebolo, a to sme ich mali strašne veľa :-|
luciferova
13. sep 2012
@danielaj my sme zase toho roku nahubarcili dost (zaciatok augusta), minuly rok ani hribik...

Susicka je dobra vec, uz mame bylinky, rajciny, slivky, jablka posusene, hrusky su tam este z minuleho roka, este na sipky sa strojim 🙂

Dnes dojeme brokolicovu kremovu s opecenym chlebom a parmezanom a druhe neviem, asi cestoviny s rajcinovou omackou....
sisanka
13. sep 2012
takze dnes fazulova s udenym, kto chce tak udene so zemiakmi a urobim aj buchty na pare s lekvarom 🙂
bubo1104
13. sep 2012
hovádzia polievka , halušky so syrokrémom a škvarkami . K tomu kyslé mlieko
ibajeho
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
13. sep 2012
@ibajeho mali robit dalsiu drahu,ale to je vo hviezdach ako obchvat.....
nadula01
13. sep 2012
francuzske zemiaky :-p
titkovamiriam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kibuk
13. sep 2012
ahojte dnes máme hrachvu polievku od včera a kuracie sote s ryzou a poobede oslavu dcerkinych narodenin 🙂)
luci78p
13. sep 2012
dnes nevarim nič,tichá domácnosť ]-(
tinuskaha
13. sep 2012
dnes brokolicova kremova polievka a pecene kuracie stehna s cervenou kapustou a knedlou 😉
ibajeho
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gab
13. sep 2012
kremova polievka zo zltej cukiny, restovane kuracie pecienky, zemiakova kasa a k tomu hlavkovy salat
vivusika
13. sep 2012
šošovicová polievka s párkom, vyprážaný hermelín, varené zemiaky s pažítkou, tatárska a zeleninový šalát 🙂
wilsonka
13. sep 2012
kysla zemiakova polievka s hribikmi a karfiol vyprazany.
wilsonka
13. sep 2012
vcera som bola na velkom nakupe v tescu a bol z toho stredny nakup za rovnaku cenu...hrozne vsetko zdrazelo😞(((
keby som stretla fica tak mu naplujem do tvare...debil socialny.

Začni písať odpoveď...

Odošli