Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lululka555
18. sep 2012

u nás dnes fašírka na plechu s varenými zemiakmi a kyslá uhorka k tomu 🙂

z.k
18. sep 2012

my máme paradajkovú polievku s písmenkami a zajaca na smotane s kolienkami 🙂

luga
18. sep 2012

sosovicova polievka s ovsenymi vlockami a ryzovy nakyp

katkas1
18. sep 2012

vyprazany karfiol a ryby so zemiakovou kasou, zajtra sktrukova polievka na kyslo a lekvarove buchty na pare s cokoladovym pudingom a pre chlapov pecena klobaska

sjuz
18. sep 2012

paradajkova polievka a franczuske zemiaky.

fordikford
18. sep 2012

dnes gulašova polievka a bryndzove pirohy zo slaninkou a kyslou smotanou

mahulenka87
18. sep 2012

ja zase brindzovú polievku 🙂 a vysmážaný syr + pyré 😵

gumkacik
18. sep 2012

kapustova polevka.a panenka na sampionoch s ryzou

lizatko1009
18. sep 2012

baby moj synator bude mat meninky a poziadal si torticku, na narodeniny som mu dala urobit, ale myslim si, ze by som zvladla aj ja upiect tortu mate nejake osvedcene a hlavne aby boli dobre? ak ano sup ho sem, chce vlacika Thomasa, ako funguje marcipan? 😝 😅 viem pytam sa ako hlupa ale fakt som to este nikdy nerobila, budem vdacna za kazdu dobru radu a navod ako nato 🙂

danielaj
18. sep 2012

@luciok no to je veľa stupňov, suš ich tak, ako som písala, okolo tých 60, max. 70 stupňov z pootvorenými dvierkami a koľko približne neviem, v sušičke to mám za 6-8 hodín, podĺa hrúbky, myslím, že v rúre to bude podobné 😉

danielaj
18. sep 2012

@lizatko1009 kuk sem to témy, tam ti skúsené tortičkárky poradia 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/marcipanove-torty-rady-a-postupy/

luciok
18. sep 2012

@danielaj tú teplotu som stiahla hneď, uvedomila som si, že by som ich asi skôr upiekla ako usušila 😀

irsina83
18. sep 2012

baby ja som si dnes vymyslela taketo zavitky z kuracich prs, susenych paradajok, jablk a oliv 😉 s ryzou a mrkvovo-jablkovo ananasovym salatom 🙂 mnam a tato piekol figovy kolac 😉

babulka123
18. sep 2012

@irsina83 fiiiha to vyzera velmi dobre...
ja sm dnes robila segedinak . strasne dlho sme nemali .. nuz a zostane aj na zajtra / vsak toho sa neda navarit malo hehhe/

babulka123
18. sep 2012

@irsina83 fiiiha to vyzera velmi dobre...
ja sm dnes robila segedinak . strasne dlho sme nemali .. nuz a zostane aj na zajtra / vsak toho sa neda navarit malo hehhe/

lienka2
18. sep 2012

my dnes zeleninova polievka s ovsenymi vlockami, grenadir a zeleninovy salat
zajtra polievka ( zemiak, brokolica, karfiol), bravcove masko na stave, tarhona a jablkovy kompot 🙂

danielaj
18. sep 2012

@irsina83 mńam 😉 vyzerá to výborne a isto aj chutí 😉

lencyca
18. sep 2012

dnes len rychly obedik,kedze mi je od rana zle ☹ brokolicova polievka,spagety s grankom

tinuskaha
18. sep 2012

buchty na pare plnene slivkovym lekvarom poliate maslom a posypane grankom 😉 a mrkvova polievka

micka12
18. sep 2012

Takže my dnes dojedáme morčaciu polievku z nedele a pre seba som robila špagety s paradajkami a mozzarelou , mňam to zbožnujem 🙂 a a kedže manžel také nelúbi on je skor mesový tak jemu som prichystala soté s ryžou 🙂

nelinka0401
18. sep 2012

@irsina83 mňam,hned by som si dala. 😀
dnes na raňajky som robila vajíčkovú pomazánku a strukovú polievku.hádam zostane aj na zajtra 🙂

pojezdalova
18. sep 2012

Ja som dnes robila rizoto s uhorkovým šalátom a paradajková polievka 🙂 , je toho dosť tak dúfam že aj na zajtra.....

titkovamiriam
18. sep 2012

paradajkova polievka-cestoviny so smotanou,syrom a slaninkou

joannas
18. sep 2012

dnes nevarim dojedame od nedele 😀

joannas
18. sep 2012

@titkovamiriam nedaš fotki ?

mahulenka87
18. sep 2012

Dnes vás veľa varí paradajkovú 😀 ja ju milujem 😵 a asi ju zajtra spravím tiež.

titkovamiriam
18. sep 2012

@joannas budu este varím-doobeda pracujem a poobede som spala 😀 😀 😀 😀

joannas
18. sep 2012

@titkovamiriam ahaaa..tak že ešte to nieje navarene 😀

kaara1980
18. sep 2012

ahojte.Chcela by som sa spýtať,či niektorá nerobievate domáci jogurt.Ak áno,tak aký máte recept?Ďakujem

joannas
18. sep 2012

@kaara1980 ja nie 😀