Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
danielaj
2. nov 2012
@bklaudia ja dávam klasiskú šálku čajovú, to je tuším 2,5 dl a vyjde mi 24 -26 kusov 😉
@maba kuk do môjho albumu, je super, šťavnatá, výborná http://www.modrykonik.sk/fotoblog/danielaj/albu... 😉
@erni ahoj, ja som dávala pudingovo, maslovú, mám pod fotkou aj postup 😉
danielaj
2. nov 2012
@ribelina spodné cesto roztlač na plech a vrchné buď nastrúhaj alebo urob mriežku z valčekov 😉
danielaj
2. nov 2012
u nás dnes voňavá polievka, link tu dala dnes @rastulka, ale bez zemiakov, len zelenina a knedličky, langoše plnené aj klasické 😉
jachin
2. nov 2012
@danielaj ten dulový džem si robila podla receptu čo si sem dávala ( asi 3 strany dozadu)? tiež mám veľa a urobila by som podla vyskúšaného a overeného receptu, aj džem aj kompót
bklaudia
2. nov 2012
@ribelina flaškou na pivo, víno atď? 😃
mitka2007
2. nov 2012
tak ja dnes varim chlapom zemiakovy privarok a vajickom na tvrdo a parkami....a zajtra budem piect Juhoslovanske slane kolace.... 😉
sweetsuzi
2. nov 2012
Ahojte dievcata, potrebujem inspiraciu 😉 mam naporcovane jedno kurca a jedine co ma napada je na smotane a na to nejak nemam chut ... nemate nejaky napad? x-)
sweetsuzi
2. nov 2012
@danielaj ten dzem vyzera vynikajuco - v dulach je uplne najviac pektinu, tak preto je aj taky husty, mnam 🙂
luciaq
2. nov 2012
my vyprazany syr+vyprazane tofu, opekane zemiaky a jogurtova omacka
lenartha
2. nov 2012
Tak my dnes kurací paprikáš a halušky🙂
miskadusko
2. nov 2012
Jaternice so zemiakmi pečené na jednom plechu+ kyslá kapusta
tilenka
2. nov 2012
šošovicová polievka a langoše
nikita308
2. nov 2012
Ahojte, dnes pórová polievka s haluškami a pizza... a ešte nejaký koláčik rozmýšľam upiecť, len neviem aký... =-)
mjt
2. nov 2012
@sweetsuzi
ja pečiem kura na zemiakoch v jednom plechu. treba zakryt, zemiaciky aj masko su makkucke a velmi chutne... trochu zmena 🙂 je to rychle a chutne
ifkael
2. nov 2012
Srncie spizy na tymiane s cibulkou, varene zemiaky..a mame este gulas. Ten nikto nechcel na obed, snad na veceru sa zje :/
miruska73
2. nov 2012
ja som dnes vyprazala kura v rure 🙂 ktomu pecene zemiaky a kapustovy salat coleslaw 🙂 mnamka velika.. 😃 😃 😃 😃 no a vcera som piekla tie slavne chorvatske rozky mojim zlatickam na ranajky no a oni ich zjedli za pol hodku a ktomu plnenu pecenu papriku so sunkou a syrom ....tak sme hodovali....a oddychovali pred telkou normalne som kukla celu scarlet pri nasej malej...
lizatko1009
2. nov 2012
pecene kurca a zemiakove pyre, uhorky, malemu jablkovy kompot a idem este urobit spanielsku paellu 😉
vivusika
2. nov 2012
tarhoňove rizoto, kyslá zemiakova polievka od včera, ale zato som upiekla ťahanú jablkovo-makovú štrúdľu a musím sa pochváliť, vydarila sa perfektne🙂
miruska73
2. nov 2012
@ribelina ja som valkala flasou od vina ,valok som pozicala sestre a dako sa nevie vratit 8-( 8-( 8-( 8-(
gianni
2. nov 2012
dnes boli cestoviny s bryndzou,škvarkami a gaštanové pyré so šľahačkou....
miruska73
2. nov 2012
@danielaj prosim ta porad ako si robila tu pecenu papriku dostala som za tesco tasku tak potrebujem spracovat a leca mam dost ...piect na papieri ....a ake bylinky a aky olej musi byt olivovy?
lussy23
2. nov 2012
my dnes špagety so zdravou zeleninovou omáčkou. Mňamka. to bol oaj včera.
lencyca
2. nov 2012
ahojte,dnes bravcove masko s ryzou,z mufin ostali len 4kusky,aspon s tymi som sa mm zavdacila ]-( vcera robil nakladany hermelin,to je jeho robota,aspon cosi v kuchyni spravi on 😃
joannas
2. nov 2012
@titkovamiriam uf že 4 😃 😃 😃
titkovamiriam
2. nov 2012
@joannas clovek rokmi nahodobí haraburdia ale dobry valeček je na nezaplatenie 😃 😃 😃 😃 tri darujem buducim nevestam 😃 😃 😃 😃 😃
natal12
2. nov 2012
obed: fazulová kysla polievka a kuracie stehna na kapuste a zemiakové pyre a na večeru budu tousty 🙂
lydia22
2. nov 2012
kalerábová polievka, manžel ma zo včera ešte rybie filé a zemiaky a my sme si s malým urobili cestovinky so syrom
nelinka0401
2. nov 2012
Ahojte,dnes len večera,po celodennom behaní po doktoroch sa mi nič nechcelo.večera- marínované kuracie prsia s pečenými zemiakmi a k tomu nejaká zeleninka čerstvá 🙂
danielaj
2. nov 2012
@jachin ano podľa toho som robila, dnes ďalšie 2 dávky, Mńam je výborný, neviem sa ho dojesť, je to taká super chuť, niečo medyi jablkom hruškou a cítim tak akoby nejaké citrusy 🙂
bklaudia
2. nov 2012
Na zajtra som vybrala kura z mrazničky, okrem toho ze z kostí spravím dobrú polievočku ma nič nenapadá 8-( dnes som spravila bohovské jablkové šišky. 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli