Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

titkovamiriam
11. nov 2012

u nas dnes masova polievka so slizikmi,pecena krkovicka,ryza ,zemiakovy salat
@levandullka nerobievam pecene hovadzie jedine ked robim rosbift-roštenka

pupavka_pupavka
11. nov 2012

@levandullka no ja na tvojom mieste by som to hovadzie uvarila ako polievku a pootm nejaku omacku s knedlu napr,koprovu ak lubite,piect neviem este som nerobila 🙂

nelinka0401
11. nov 2012

Ahojte,dnes slepačia polievka so slížikmi,rezne a k tomu ryža s hráškom a kapustový šalát

zuzi0911
11. nov 2012

Ahojte tak mi klasika slepacia polievka a maderske rezne s kasou a uhorkovym salatom 🙂 a ak sa mi bude chciet tak aj bublanina.

danielaj
11. nov 2012

dnes u nás klasika nedeľná slepačia polievka, pečená krkovička, kapusta a domáca knedľa a grófkine rezy 😉 peknú slnečnú nedeĺu prajem 🙂

levandullka
11. nov 2012

@pupavka_pupavka Uz sa vari v polievke 🙂. Nakoniec som telefonovala najlepsim poradcom na druhu stranu Slovenska (mamina a tatino) a povedali mi to iste co ty 😀. A omacka bude hribikova 🙂. Kopor je moja najneoblubenejsia potravina 😅

levandullka
11. nov 2012

U nás dnes hovädzia polievka a hovädzie mäso s knedlou a dubákovou omáčkou 🙂

pupavka_pupavka
11. nov 2012

@levandullka ja som tiez nelubila pokial som nevarila sama mm a ochutnala som moju a odvtedy nedam dopustit na kopor 🙂

efci
11. nov 2012

zeleninova polievka, kuracie placky so zemiakovou kasou a este neviem ci cviklovy ci uhorkovy salat 🙂

levandullka
11. nov 2012

@pupavka_pupavka To je super 🙂. Ja ho ale nemam rada az do takej miery, ze pri pohlade na tie zelene ciarky je mi naozaj veeelmi zle 😒

sitko
11. nov 2012

Kurací vývar so zeleninou a niťovkami, zemiaková kaša, sekaná a rajčinový šalát.

erni
11. nov 2012

ahojte, my dnes mame polievku zo vcera, dedko varil fazulovu kyslu a druhe sa pecu horne kuracie stehna na rozmarine a sampionoch...a dnes som sa definitvne rozhodla vyskusat tu potahovku z MMF,tak ma otazku ci je mozem namiesto cery tam dat maslo? a ked chcem, aby bola modra staci kupit modre cukriky?

veroninna1
11. nov 2012

@zoe_a dakujem pekne 🙂

ivanajelinek
11. nov 2012

Tak u nas dnes klasika kuraci vyvar so zeleninou a sededin s domacou knedlou 😉

sisanka
11. nov 2012

dnes hovadzi vyvar a rezancami a znojemske hovadzie s ryzou a dezet slahacka s jahodami 😀

tin007
11. nov 2012

Mam uvareny hovadzi vyvar a ako druhe neviem co bude; dieta si pyta noky, tak mozno budu makove noky.

pupavka_pupavka
11. nov 2012

u nas dnes klasika slepacia polievocka,pecene kura s ryzou,broskynovy kompot a ako dezert francuzsky kremes 🙂

rastulka
11. nov 2012

@erni ,že či može byt aj maslo,no neviem 😒 všade som čitala,že davaju ceru,ale spytajme sa @abrila 😉 Myslim,že iba z modrich cukrikov budeš mat svetlomodru potahovku 🙂

mata71
11. nov 2012

dnes polievka z bravčovej kosti,rezance,bravčový perkelt,kolená,uhorkový šalát,,,,myslim že mame aspon na dva dni,

miskadusko
11. nov 2012

mm som uvarila klobásu- ma včera nasral tak som povedala že zajtra nevarím. a on že dobre...myslel si že ma to prejde- ale neprešlo 😉 ráno kukal jak puk ked som sa okolo kuchyne len tak mihla a išla som von robiť okolo domu. 🙂

macka23
11. nov 2012

Dnes majonezovy salat a rezne 🙂 malemu pyre a kuracie rezne pecene v rure 🙂

vodnarky
11. nov 2012

My dnes len taku lahku zeleninkovu polievocku.... mesko na takej gulasovej omacke s knedlou a dezert, piskotovu nepecenu tortu.. 🙂

mysiatkoo
11. nov 2012

@erni ja som robila naposledy podla receptu, kde tuk nesiel ziadny.... ani maslo, ani cera... a potom som nasla niekde, ze davaju par kuskov bielej cokolady.... musis skusit ;) kazdemu sa robi lepsie s niecim inym... a z tyx smoulovyx cukrikov budes mat taku svetlomodru, ak xces sytejsiu farbu, musis pridat nejake farbivo

rora
11. nov 2012

ja som dnes narychlo len lečo 😀

kikatko
11. nov 2012

taktiež nedelná klasika -slepačí vývar a rezne kuracie a ryža, zemiaky

bubo1104
11. nov 2012

kuracia polievka , pečené stehná , krídla na masle + tarhoňa + zeleninový šalát . A upiekla som klasický jablčník

nelly3
11. nov 2012

kuracie rolky okorenene (sol, cierne korenie, bazalka), plnene sunkou, syrom, susenou paradajkou, na jablckach zaliate kuracim vyvarom a k tomu stuchane zemiaky poliate oprazenou do hneda cibulkou 😉mnamky 🙂

dai
11. nov 2012

my sme tento vikend na nezdravo... teda polievka svadobna slepacia ale vcera boli bryndzove halusky a rizoto, dnes asi po milion rokov robim vepro knedlo zelo a pecene rebra... deti maju sote z telacieho maeska

natal12
11. nov 2012

@danielaj Dani, nevieš kde rastú dule ?? 😀 unás také neni 😒

lussy23
11. nov 2012

Dnes banánové lievance.
Včera som bola na svadbe, takže ostal ten granadír.
Mali byť bryndzové halušky, ale absolútne na ne nemámchuť´. Aké iné jedlo z bryndze by ste mi poradili? Okrem tých halušiek.