Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

milenka74
26. nov 2012

@womankc super.Diky vyskusam 😉 🙂

mirkat73
26. nov 2012

@happy8051 super menicko, ja by som to asi nezvladla tolko varit

womankc
26. nov 2012

@lucka1987 mňam nádhera

womankc
26. nov 2012

@efci zákusok je priam profesionálny, mňam krásny

mysiatkoo
26. nov 2012

dnes a vlastne cely tyzden nevarime... ide sa na vyyylet ;) tak sa tu majte pekne a uz teraz sa tesim ako vas budem o tyzden docitavat s inspiraciami 😝

womankc
26. nov 2012

@ribelina ja dávam len maslo alebo heliu a vždy mi stuhlo a aj sa to lepšie krája

womankc
26. nov 2012

@ribelina cca tretinku masla na jednu varovú čokoládu a trošinku aj mlieka , alebo smotany dávam

kibuk
26. nov 2012

@danielaj tak prajeme všetko najlepšiee 🙂

lululka555
26. nov 2012

ahojte, nevarim ,mame zo vcera stehna pecene spolu so zemiakmi,ryzu a polievku 😉

clarissa
26. nov 2012

My dnes madarsky gulas s knedlou a vymyslim aj nejaky dezertik 🙂

lucka1987
26. nov 2012

kari kuracie prsa s kari ryžou

leanax
26. nov 2012

My dnes v rámci šetrenia dojedáme včerajší obed 😀 , schválne som včera navarila tak , aby sme mali aj na dnes 😉 a na zajtra musím niečo vymyslieť, ale keď to je také ťažkééééééééééééé 😝

gianni
26. nov 2012

dnes vývar z morčacích krkov, zajac sa ešte pečie v rúre a ryža už hotová...

mirkat73
26. nov 2012

@gianni Juuj zajac nie, my odvtedy ako mame doma kralicka tak je toto maso tabu, nedala by som ho du ust, ako moze niekto zjest nieco take zlate,ako je nunu.... ☹

januschka10
26. nov 2012

Ja mam dnes este hovadziu polievku zo vcera a vecer bude pizza.

lululka555
26. nov 2012

@womankc ahoj ,prosim ta chcela by som sa ta spytat ,...ako robievas polevu na puncovy zakusok? ja mam jednu ,ale ide tam cele male maslo a nejako sa mi nepaci,nestuhne moc dobre.

sitko
26. nov 2012

Tekvicovo-šošovicová polievka a kolienka so sviečkovou omáčkou.

womankc
26. nov 2012

@levandullka prosím recept na ne

miriamr
26. nov 2012

tak cez víkend sme mali morčací vývar, knedľa, kapusta a kačacie stehná a piekla som toto
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/miriamr/albu...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/miriamr/albu... 😉

womankc
26. nov 2012

@michaelamilan svätá pravda , súhlas

titkovamiriam
26. nov 2012

dnes sosovicova polievka a kura na mede s ryzou 🙂

womankc
26. nov 2012

@stankapk skúšala som obe, mne viac chutili z toho plnotučného a dcére viac z odtučneného mlieka , skúšala som ale kravské len, možno aj z iného by sa to v kľude dalo , ale držala som sa pôvodného receptu

ibajeho
26. nov 2012

@eva7780 neupecu, je tam rozdiel a to ze ten spodny je polosurovy kym vrchny uz pomaly prihara. Tiez som sa prestahovala kde mam teplovzdusnu a zatial sme sa neskamaratili. Mozno casom prideme na nejake triky 🙂

womankc
26. nov 2012

@milenka74 no neviem aké máš chúťky, ale mne to chutilo veľmi , prekvapil ma aký bol dobrý a aj syn sa s ním natláčal, až sa mu hrče robili za ušami xixixi

veve39
26. nov 2012

@miriamr das prosim ta recept na ten druhy kolacik - obrateny jablcnik ?

womankc
26. nov 2012

@lululka555 no musím povedať , že od dr. Otkera som robila veru, je v návode, že sa rozrába vodou, ale ja na posledný som urobila tak, že som ho rozrobila šťavou s kompótu / alebo rozrobeným sirupom by si mohla / a vyšľahala som s ručným šľahačom a kvapla som tam aj trošku punčovej arómy, lebo to bolo také bez chuty, pravý fondán som ešte neskúšala

ibajeho
26. nov 2012

Kedze som dnes sama s malym tak len sosovicovy privarok so zemiackami domacimi a vajickom na tvrdo. Zaujimalo by ma ale preco sa mi sosovica rozvarila. Pouzila som tu cervenu, ze by to bolo tym? No a zajtra idem k babine a ta spravi nejaku fazulkovu na kyslo a k tomu smotanovy posuch. Mnaaam. Sice som zobronila ci mi neupecie buchty s lekvarom ale uzemnila ma ze nema lekvar a ze je to pre nu piplacka 😀 tak si ich budem musiet niekde inde dat spravit kedze mam na ne strasnu chut a ja ich robit neviem 🙄

milenka74
26. nov 2012

@womankc ja spraskam aj sladke. 😀 priznam sa ze pseno som este neskusala,ale vyskusam ked pisu ze je to bezlepkove.Recept vyzera zaujimavo.Mne chybaju take veci ako napr zemlovka.Lebo kebyze kupim zemle v obchode bezlepkove tak sa nedoplatim a doma robene mam zas jak beton na druhy den cize ani plnky nerobim ani zemlovku
ale tento jahelnik vyzera dobre.
Vyskusam ked budem mat trosku casu.
Mna uz synator bombarduje s vianocnym pecenim 😀 😀 😀

chloe001
26. nov 2012

A dnes to co vcera - opekane kuracie prsia a zemiakovy salat. Treba podojedat. 🙂

miriamr
26. nov 2012

@veve39 páči sa: cca 1kg jabĺk, 6 vajec, 300g práškového cukru, 1,5 dcl olej, 1,5 dcl vody, 1 PDP, 300 g polohrubej múky, 150 g mletý mak + 50g cukor, čokoládová poleva. Postup: Jablká postrúhame a uložíme na plech vyložený alobalom. Podľa chuti môžeme posypať škoricovým alebo vanilkovým cukrom. Vymiešame žĺtka s cukrom, postupne pridáme olej, vlažnú vodu, múku s PDP a sneh z bielkov. 1/3 cesta odoberieme a zmiešame s makom, do ktorého sme pridali cukor. Rozotrieme na jablká a na vrch vylejeme zvyšné cesto. Pečieme na 175-180 st. Po upečení a vychladnutí koláč preklopíme, stiahneme alobal a polejeme čokoládou. 😵