Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

cessy
14. jan 2010

nikto okrem mna dnes nevari????????? 😕 😨 😕 😨 😕 😨 😕 😨 😕 😨 😕 to va teda zavidím 😵

kibuk
14. jan 2010

ja varim 🙂 ako som pisala granadir pojdem spravit cesto,zemiačky uvarit,a hotovo omastim cibulkou a cervenou sl.paprikou 🙂 a polievočka nam ostala paradajkova 🙂

ozi
autor
14. jan 2010

aj ja varím 😉 , ale doteraz som musela niečo vybavovať, takže rýchlovku:http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4372 a cestovinové placky: uvarené cestovinky, vajce, strúh.syr a vegeta

iinuska
14. jan 2010

francuzske zemiaky s uhorkovym salatom

ozi
autor
14. jan 2010

vajce surové a samozrejme urobiť z toho placky a vysmažiť na troche oleja, k tomu je výborná zeleninka, mňaaaaam 😵

evitkamalicka
14. jan 2010

granadir a k tomu cvikla

laurinkadanielka
14. jan 2010

ahojte aj ja som dnes robila pizzu ale nejako sa my nepodarila muž chcel syrovu dala som ho tam vela druha sa my podarila tak napol salamova ta sa zas trošku spiekla no dnes dez varenie 😠

zojec
14. jan 2010

jeeej, aka fajna tema.. 🙂 mam zeleninovu polievocku a dnes asi urobim palacinky na slano pre mna a muzik ma svieckovu s cestovinou.. 🙂

pancake
14. jan 2010

zojec ake robis na slano???????

ja dnes zapekana brokolica s kuracim masom a besamelom a zemiakova kasa a cesnakova polievka s krupicovymi haluskami. 🙂

ozi
autor
14. jan 2010

zojec, aj ja by som rada vedela

pancake, ako zapekáš brokli, hoď tip. Dík

pancake
14. jan 2010

jansku misu ani nevymastim,proste tam naukladam drobne ruzicky brokolice a zalejem to besamelom a dam nastruhany syr. len som to dnes chcela obmenit, tak som tam dala jedno prsko kuracie nakrajane na drobno a oprazene. nech je zmena.inak k tomu robievam opek. zemiaky ale dnes bude kasa. 🙂

boise
14. jan 2010

ehm ja mam dnes parky z mrazaku kedze maly mi nedovoli odist ani na 5 minut 🙄 Zavidim a slintam nad vsetkymi jedlami...aj ja sceeeeeeeeeeem

cessy
14. jan 2010

pancake palacinky na slano robim aj ja. neosladim ich ale osoli, do vnutradam syr,sunku+sampiony a v trojobale vysmazim 😉

babulina
14. jan 2010

my mame dnes francuzske zemiaky, zajtra luskova omacka s vajickom 😉

vladkaz1
14. jan 2010

pizza 🙂
od vcera masko s kare na sampionoch a ryza dnes cerstva 🙂

pancake
14. jan 2010

cessy to nakrajas na drobno, alebo dusis, alebo co?

pancake
14. jan 2010

luskova omacka je struckova omacka?

lyongirl
14. jan 2010

lusková je z luskovej fazulky 😉 , ja som zas tuším nepočula strúčková

zuzana76
14. jan 2010

my sme mali dnes kuracie sote so zeleninkou a k tomu ryzu - vcera a dnes to sote s cestovinou a mliecnu hraskovu polievku

zajtra sa chystam urobit kuraci vyvar a spenat s varenymi zemiakmi a vajcom

pancake
14. jan 2010

to bude to iste. 😉

aka je mliecna hraskova polievka? 😕

lyongirl
14. jan 2010

ja som minule robila zapekanú brokolicu takto:
ovarila som si brokolicu a uvarila cestoviny a kládla do janskej misy, najprv cestoviny, potom brokolicu, na to cuketu, nakrájaný pór, zaliala som sl. smotanou vymiešanou z vajíčkom a posypala syrom, samozrejme osolila, ale všetci ohrnuli nos, iba ja so segrou sme sa zalizovali. To kuracie masko tam môže byť dobré a bez cestovín so zemiačikmi, mňam, mňam

lyongirl
14. jan 2010

ja som robila 1x hráškovú mliečnu, ale nechutila mi, bola taká sladká z toho mrazeného hrachu 😝

pancake
14. jan 2010

ono je to dobre ked to nechas uplne vychladnut v tej janskej mise a az potom to nakrajas.bude to pekne drzat svoj tvar. 😉 teraz rozpravam o mojej zapekanej brokolici. 😔

zuzana76
14. jan 2010

http://recepty.netcabinet.net/stranky/mliecna_p...

http://www.svetreceptov.estranky.sk/clanky/zele...

ja som robila tu druhu , co som sem hodila, nam ju robievali v skole a dostala som na nu strasnu chut

zuzana76
14. jan 2010

http://www.harmonystyle.eu/drobne-pochutky/hras...

robievam aj takuto kremovu so smotanou, ale nedavam matu a skoricu ako pisu v recepte a davam tam taky prazeny hrasok - to je taka gulata cestovina prazena

pancake
14. jan 2010

zuzi aha, to sa len vola ze mliecna. ja ju volam iba hraskova polievka. taku robievam aj ja casto 😉

zuzana76
14. jan 2010

no, ale hraskova je taka cervena so zeleninkou a mrvenickou, ale do tejto ide aj mlieko a cely nepomixovany hrach , to sa mi v skoel aj cudovali,ze mi chutila 😀 , takmer nikto ju nelubil

pancake
14. jan 2010

no ja myslim tu zo ,,svet receptov,, co si dala ten druhy link. tu robievam. nie tu hustu kremovu. ale vyzera super. len ta kuchyna pri tom mixovani by mi vyzerala. 😀 😀

majaxy
14. jan 2010

Ahojte, no nakoniec vyhrala pizza na dnes, ale opisala som si ten recept pancake, tu nakladanu zemiakovu kašu, vyskušam... 😵

cessy
14. jan 2010

pancake dam tam platok sunky, na to platok syra, alebo bambino a na to sterilizovane sampiony, tie niekedy dam na cibulku a trosku opeciem, a niekedy ich tam dam len take z konzervy, poskladam na taky obdlznik a obalujem 😉