Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

slimstar
7. sep 2015
jukov
7. sep 2015

Perkelt z kuracej pečene s kolienkami

trudka4
7. sep 2015

@michaela1711 super, jsem ráda 🙂

fomarik
7. sep 2015

Dnes len harula 😉

syringaalba
7. sep 2015

@fomarik ziadne len. harula je uplne super jedlo! 🙂
ako dieta som si na nu davala lunex a dodnes mi pripomina prazdniny u babicky. k tomu kysle mlieko a mnamka na svete

megika1
7. sep 2015

rýchlovka s medvedím cesnakom ,bez mučenia kupované lístkové

gaby21
8. sep 2015

Baby prosím vás, ako robíte kuracie pečienky, dnes mám premiéru, tak by som chcela, aby ma doma pochválili 😝

syringaalba
8. sep 2015

@gaby21 na oleji spenim cibulku, pridam nakrajane pecienky a smazim. trva to chvilku len neviem kolko vzdy to odkukam ci to uz je. tie pecene zblednu trochu. solim az nakoniec, inak mozu stvrdnut. niekto ich podliva vodou a dusi, aj tak sa da

vika35
8. sep 2015

@gaby21 podobne ako @syringaalba. potom este zvyknem robit aj s porom a pridam cervenu papriku niekedy aj trosku pretlaku paradajkoveho a podlejem aby bola aj stava.
alebo robim v rure na slaninke, niekedy zo zeleninou, receptov je kopec

ale ak chces len restovane tak iba orestujem na cibulke trosku korenia, nepodlievam. sol vzdy az na koniec.

betka239
8. sep 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

dala by som si dnes taky tekvicovy privarok 😉

rendicka
8. sep 2015

dnes u nás vonia "slovenská kuchyňa", ráno upečený "moskoľ" so škvarkami k fazuľovej polievke a "gemerské guľky s údeným na kyslej kapuste

romana03
8. sep 2015

My dnes len rychlovka vajickova polievka, tofo na zeleninke so zemiakmi.

evulienkaslx
8. sep 2015

zeleninova polievka s krupicovymi knedlickami a smotanove cukinove rizoto s paradajkami a parmezanom

m_ij_ka
8. sep 2015

zasmažená polievka, pečené mäso, knedľa, kapusta 🙂

iinuska
8. sep 2015

makove slize

lucka1987
8. sep 2015

baby poradte prosim nieco s hovadzim masom na zajtra ( nejake pliecko napr ) .. nie je to druh masa co zvyknem varievat ( zvycajne mame divinu, hydinu, ) a zrazu mam plny mrazialk hovazdiny, a vobec neviem co s tym. k tomu maso nemozem momentalne ani citit, ale tak hadam nenecham mojich chlapov na diete ked osm tehu 😀
nieco dusene, nejaku omacku, napr s lecom, alebo aj sampinmi... mate nejaky lahky recept ? ked nie idem improvizovat, hadam to bude jesle 😀

slimstar
8. sep 2015
kamilkak
8. sep 2015

@michaela1711 - mnam 🙂

womankc
8. sep 2015

akurát som dorobila chren bez sterilizácie a je to úplne super vďaka danielaj 😉

l_e_n_o_c_k_a
8. sep 2015

Šošovicová polievka s klobáskou a dukátové buchticky s vanilkovým kremom 🙂

biibiana
8. sep 2015

@lucka1987 hovadzia svieckova na smotane jednoznacne. mozes napr. aj zo zadneho nemusi to byt orig. maso na svieckovu. mnamka my ju lubime .

womankc
8. sep 2015

@rendicka guľky vyzerajú fantasticky , ja ich robím trochu odlišnejšie u nás sa vlastne do cesta plní to údené a kapustu zaprávam zápražkou a cesnakom nabudúce skúsim po tvojom a ešte čo je moskol ???

rendicka
8. sep 2015

@lucka1987 hoväadzie na provensalsky spôsob bolo super keď som "míňala" hovädzinku 🙂
http://www.laco.lead1.eu/index.php?include=kris...

rendicka
8. sep 2015

@womankc áno väčšina pozná guľky plnené, my ich na orave odjakživa robievame takto, menej pracne je to 🙂 a kyslú kapustu som teraz nezaprážala chcela som to trošku odľahčiť
moskoľ je niečo medzi chlebom a chlebovou plackou, teda plochý chlieb a v ceste boli škvarky

lucka1987
8. sep 2015

@rendicka noo, toto vyzera velmi vabne 🙂

rendicka
8. sep 2015

@lucka1987 aj to bolo super že sa to nestihlo ani odfotiť.. teraz je ešte sezónna zelenina a z tej je to super 😉

lucka222
8. sep 2015

ja som dnes robila Boršč 😝

ewisam
8. sep 2015

Dnes? Hraskova polievka, file, zemiaky a rajcinovy salat.... zajtra by som chcela skusit nepecenu tortu /recept davali v detskej relacii ako jahodova nepecena torta/ Nepozeral niekto? Ingrediencie si pamatam, len neviem v akom pomere sa zvykne davat kysla a slahackova smotana do kremu, neviete?

megika1
8. sep 2015

grilovaný hermelín môžem okrem raňajok aj na večeru,alebo obed ....samozrejme nie v jeden deň 😀