Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mijo53
12. apr 2016

@j93375 ponúkni ich kamarátke, ktorá také nemá, bude Ti vďačná, upeč bublaninu s kyslejším ovocím, na raňajky s mliekom super, cukru daj menej

mijo53
12. apr 2016

ja dnes varím hŕstkovú polievku a francúzske zemiaky, kyslá uhorka, alebo čerstvý hlávkový šalát

martinellacka
12. apr 2016

ja pojdem zachvilku uvarit cestoviny len este neviem co do nich, ale rozmyslam ze tuniaka a kukuricu.. co by ste tam este pridali aby to bolo chutnejsie?

autumn11
12. apr 2016

@martinellacka ja dávam do tuniakových cestovín ešte bambino a trochu kyslej smotany a trochu kečupu. Je to mňamka 🙂

loknicka
12. apr 2016

my dnes spagetky s mletym maskom 🙂

martina27777
12. apr 2016
Používateľ martina27777 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina27777.

@autumn11 spagety bez kecupu by ani neboli spagety 🙂

usmiateslniecko
12. apr 2016

granadir s kyslou uhorkou

suve99
12. apr 2016

..krémová špargľová polievka, grilovaná zelená špargľa s parmezánom a holandskou omáčkou...

karkana
12. apr 2016

dnes parené buchty 🙂

zlatka03
12. apr 2016
Používateľ zlatka03 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatka03.

@karkana milujem parene buchty ale len doma robene 🙂

slavenka6
12. apr 2016

my dnes masko na cinskej zmesy 🙂 ci zelenine

travnerka12
12. apr 2016
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

ja som dnes robila palacinky a uz kazdy podla vlastnej chuti si dal s tym co chcel.. 🙂

autumn11
12. apr 2016

ja som dnes navarila tekvicový prívarok, zemiaky a varené vajce a ako dezert domáci pribináčik.

m_ij_ka
12. apr 2016

zapekané rohlíky so šunkou a nivou na večeru

kim12345
12. apr 2016

dnes sme mali kremovu polievku z karfiolu a zemiakov s vajickom,cuketove placky plnene morcacim maskom a struhanym emmentalom 😉
a dezert bude vecerny beh lesom 🙂

salome_01
12. apr 2016

Dnes sme mali paprikáš a dobré koláčiky 🙂

zsoja
12. apr 2016

@salome_01 juuuj tie kolaciky vyzeraju super, dobra provokacia takto na vecer :D

erika161
12. apr 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

my sme dnes po dlhom case mali zeleninove rizoto 🙂

zuzuk22
12. apr 2016

Dnes pecena kacka a domaci knedlik na pare 🙂 vyborne ale kapista sa.nevydarila....sele zle .....

1erika3
12. apr 2016
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@zuzuk22 ako si ju robila, ked sa nevydarila??

evicka547
12. apr 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

mamicky co si davate vecer? ja uz nechcem moc jedavat takto neskoro ale ked som vzdy hladna, nejaku zdravu variantu mi poradte, prosim

karkana
12. apr 2016

@zlatka03 ja len doma robím kysnuté 🙂

leushkka
12. apr 2016

na veceru slane palacinky z tvarohu a ovsenych vlociek plnene zeleninou a fetou

j93375
13. apr 2016

Kocky prosim vas o radu, rodinka si na dnes rozkazala spenatove halusky, a ja nemam cestu do obchodu po spenat, ale mame doma na mraky plnu foliu salatu, to by velmi vadilo,kebyze rozmixujem salat a urobit tie halusky z toho?...nemate skusenost, neskusali ste niektora?....dakujeeem.

lujzamisko
13. apr 2016

Dnes raňajky avokadova pomazánka a na obedik budú fasirky so zemiakmi. Klasika

gretuschka1984
13. apr 2016

@leushka ako robis prosim ta slane palacinky?

miriam11
13. apr 2016

@j93375 podla mna to bude mat horku prichut, salat nie je tak chutovo lahodny ako spenat.

j93375
13. apr 2016

@miriam11 ahaaa,ozaj no dobre vdaka,no to je aj pravda,to ma nenapadlo,inac nemam salat moc taky ze krasne hlavky,ze rozsadzany,skor take jednotlive listky,tak som to chcela tie spenatove nahradit,zatial to nevarim,som zjednala ze budu mozno cez vikend,ak dovtedy budeme mat cestu do mesta do obchodu. Inac salat mam dost,za kus experimentu by to mozno stalo, len som to chcela mixovat a tak,a kym ich vyvarim,proste nechce sa mi zagebrit tolky riad kvoli vyskusaniu viac menej.

jaruskatt
13. apr 2016

Dnes iba cestovinky so smotanovou omáčkou (+ kuracie prsia, slaninka, brokolica). A asi spravím pórkovú polievku 😉

katuliena82
13. apr 2016

bravcove masko na lece (na sposob gulasa), navarila som na dva dni dnes k tomu ryza a zajtra spravim zemiakovu kasu.