Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

slimstar
30. aug 2016
mijo53
31. aug 2016

Polievka zeleninovo - drobková s rezancami od včera, tekvicový prívarok s mäskom, zemiaky na kocky

ewisam
31. aug 2016

Ja som dnes uplne bez inspiracie, nemam na nic chut...tak som rada za tuto temu 🙂

ewisam
31. aug 2016

Koceny co robite pagaciky, ako sa to cesto preklada? Ja prelozim aj 5x, rozvalkam a neni vidiet ziadne prekladanie, tak neviem...

nikushkasa
31. aug 2016

Dnes som mala chuť na niečo ľahké 😉 Fazuľové lusky s cícerom a grilovaným syrom 😝 🙂
https://tipnajedlo.sk/recepty/fazulove-lusky-s-...

lussy666
31. aug 2016

V pondelok kolozvarska kapusta, v utorok paradajkova polievka, dnes a zajtra kura a ryza, v piatok dusena cukina, v sobotu losos a varene zemiaky, v nedelu este neviem 🙂

krajco
31. aug 2016

@ewisam ahoj ja prekladam 3x, rozvalkam cesto do tvaru stvorca natriem plnkiu( skvarkami) a prekozim pravu stranu na stred lavu stranu na zlozenupravu stranu vznikne obdlznik a ten zlozim spodok na stred a vrch a zlozeny spodok, necham 10 minut kysnut a zase rozvalkam a skladam teraz prvu stranu lavu do stredu zakryjem pravou stranou spodok na stred zakryjem vrchom a necham kysnut 10 minut zase rozvalkam a zacnem zvrchu na stred prekryjem spodkom a pravu stranu na stred a prekryjem lavou necham 10 minut kysnut a rozvalkam a vykrajujem pagace.
Dufam ze sa to dalo pochopit 😊

michaela334
31. aug 2016

Ja som dnes mamicky kucharky robila cukinovu polievocku zo zemiacikami a cukinove placky prvý raz na zahradke sa mi cukin urodilo tak to pomalucky spracuvam,, do vanicky´´
😀

slimstar
31. aug 2016
m_ij_ka
31. aug 2016

naša večera zapekané toasty so šunkou a syrom 😉

lubomira1965
1. sep 2016

dnes fazulova polievka , perkelt s haluskami

mijo53
1. sep 2016

Dnes hríbová polievka s rezancami /mix húb - hríbik hrabový, červeňák, prášivka, bedľa, plávka/ , vypražané bedle, zemiaky, uhorkový šalát

elienocka
1. sep 2016

Dnes zeleninova polievka a halusky s bryndzou a slaninkou

lubomira1965
1. sep 2016
apolka77
1. sep 2016

Lečo

krajco
1. sep 2016

My dnes zemiakovy privarok a panenka

ikuska31
1. sep 2016

Ahojte my dnes zeleninkova mliecna polievka..hovadzie masko dusene,koprova omacka a hrncekova knedla.. 😉

kim12345
1. sep 2016

U nás výborný hovädzí gulášik a chlebíkom ( a bude aj na zajtra ) 🌞👌🏽

motiilik
1. sep 2016

Kuracia pecienka na cibulke s chlebíkom...

ewisam
1. sep 2016

@krajco snad som to pochopila 😀 dakujem

mijo53
2. sep 2016

u nádš keďže je piatok a mäso nejeme tak hríbová polievka s rezancami, hríbová omáčka so zemiakmi alebo s chlebom, kto ako chce

m_ij_ka
2. sep 2016

šampiňónová polievka, granatýr, uhorka

ave_eva
2. sep 2016

Dnes bryndzovy kolac a slivkovy s posypkou ;)

m_ij_ka
2. sep 2016

práve dopečené zemiakovo oškvarkové pagáče, 😉

papricka33
2. sep 2016

Cuketova polievka s ovsnymi vločkami. Dvojaké cestoviny s omáčkou: 1. kuracie prsia, paradajky, slaninka, olivový olej, bylinky... 2. Kuracie prsia, paradajky, špenát, slaninka, parmezán, mlieko...

juliet86
2. sep 2016

Baby??? Ja len ze vas hlboko prehlboko obdivujem 😃😃😃

juliet86
2. sep 2016

Ja sa chcem u vas vsetkych stravovat!!!!! Idem si natriet chleba maslom...

evittam
2. sep 2016

@juliet86 Veď si navar - jednoduché a nemusíš nikam chodiť. 😀 😉

mijo53
3. sep 2016

Dnes na obed: paradajková polievka s cestovinou, jablková žemľovka

sylvia78
4. sep 2016

Ahojte, babenky mam cottage chees bez dochutenia, nemate nejaky recept ako ho pouzit? Vdaka