Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

babatkoo
27. apr 2017

Zemiakova omacka + opecena fajnova špekačka (80% masa od slov. farmara) a mrkvovo karfiolova polievka

lenuss84
28. apr 2017

Zeleninova polievka s ryzou a dojedli sme file na masle so zemiakmi
zajtra ideme na vikend k svokrovcom - takze oddych od varenia mam.ale pondelok napisem ze co sme papali....

kaktusik
28. apr 2017

@lucya87 mnaaam musim uz aj ja spravit

lucya87
28. apr 2017

@kaktusik no veru sa po nich zaprasilo.

lucya87
28. apr 2017

@jankafran ahoj ja robim sice z kuracich a husasich ale z diviny musi byt este lepsia.
Na olej a cibulke zatiahnut pecienku podliat cervenym vinom, pridas provensalske korenie a povaris do zmaknutia. Potom das do mixeu,pridas maslo a slahackovu smotanu a sol. Rozmixujes na hladko a das do poharu. Ja robim este navrch brusnicove catny. Len vo vine povaris brusnice dosladis podla chute medom alebo cukrom nechas zredukovat. Trosku zmizujes a zalejes tenku vrstvu na pastetu. Sup do chladnicky a rano je o ranajky postarane

jarka2304
29. apr 2017

@bodka13 môžem poprosiť recept

bodka13
29. apr 2017

@jarka2304 recept nájdeš u mňa v albume "čo nám chuti.." mal by byť pri fotke ako je torta v reze...ak nenájdeš napíš a pošlem ti ho do ip 🙂

miriam11
29. apr 2017

brokolicova polievka, varene zemiaky, spenat a volske oko

ave_eva
29. apr 2017

Dezertik-minibabovecky

tykat
29. apr 2017

Gulasik bravcovy trosku pikantny s chlebikom
Zeleninova polievka (mrkva, hrasok, brokolica, karfiol, fazulkove struky) s krupicovymi haluskami
Dukatove buchticky s vanilkovym alebo cokoladovym pudingom.
A mam dva dni pokoj 😀

oira
29. apr 2017

Vyvar uvareny dnes, bude aj na zajtra.
Dnes rizoto a zajtra rezen, pyre a uhorky. Ako vzdy v nedelu, synacik vyzaduje muffiny. Zajtra mu budem piect tvarohove 🍮

m_ij_ka
30. apr 2017

kyslá fazuľová polievka, langoše s kečupom a syrom

mijo53
30. apr 2017

hlivová polievka so zeleninou a rezancami, pečeň, ryža a kyslá uhorka

lenuss84
30. apr 2017

K svokrovcom sme nakoniec nesli,tak som musela varit....Vcera dukatove buchty s vanilkovym pudingom /mensia dcera dojdedla trosku zelenin.,polievky co este ostalo a druhej dala starka vyvar s rezancami/. Dnes som varila kuraci vyvar s rezancami a piekla som krkovicku na platky,zemiaky a slaninku v sacku na pecenie.....

magduska2
30. apr 2017

Udena polievka..potom z maska špecle s udenym a zelím , a ešte čínu...také rýchlovky 😉

tykat
30. apr 2017

Zajtra mam naplanovanu kolozvarsku kapustu a pizzovniky (syrove, sunkove, salamove a mozno aj slaninkove).
A chcem vyskusat jablkove muffiny z ceskej stranky muffinarium.

motiilik
30. apr 2017

Vývar kurací zo slížami...obrátene rezne v rúre zo zemiakami a cviklou...nepeceny metrový zákusok... 😉

m_ij_ka
1. máj 2017

naše raňajky smotanový jogurt jahodový, rohlík

jance333
1. máj 2017

dnes dojedáme zo včera krkovičku pečenú na kremžskej horčici a šampiňónoch a mám neskutočnú chuť na palacinku, tak možno poobede pečiem pár palaciniek alebo sa oklamem a skočíme do mesta na zmrzku
https://varecha.pravda.sk/recepty/krkovicka-pec...

mokoo
1. máj 2017

Segedinsky gulas 😊 a nepecenu tortu mnam mnam

tranquillo
1. máj 2017

My dnes
raňajky: banánové lievance s ovocím a javorovým sirupom
desiata: jablko
obed: vývar, vepřo knedlo, zelo, (malá má kuracie dusené k tomu)
olovrant: jogurt, ovsené sušienky
večera: tortily, nátierka s bryndzou a baby špenátom, zelenina

mijo53
1. máj 2017

polievka od včera hlivová s rezancami, domáce lečo s vajičkom a zemiaky s petržlenovou vňaťou

miriam11
1. máj 2017

paradajkova polievka, kuracie rezne s hraskovou zemiakovou kasou, uhorkovy salat. Broskynova bublanina. Na veceru hrianky s avokadovou cesnakovou natierkou

suve99
1. máj 2017

..dnes sme boli na motocrosse...teraz narýchlo zeleninová polievka, k včerajšiemu hovädziu mäsu na šťave, zemiaky s petržlenovou vňaťou a zeleninovou oblohou....ja iba grilovanú špargľu s parmezánom......

m_ij_ka
1. máj 2017

rajčinová polievka so syrom, špenátové haluška a kuracím mäsom v syrovej omáčke

tranquillo
2. máj 2017

Raňajky: chlieb s nátierkou bryndza + baby špenát, zelenina
Desiata: banán
Obed: brokolicová krémová polievka s krutónmi, jačmenné krúpy na cibuľke so zemiakmi a červenou paprikou, kyslá kapusta
Olovrant: biely jogurt
Večera: pečená zelenina (malá aj s mäskom)

mariamaria88
2. máj 2017

halusky,kuracie naa smotane,tvarohova baabovka,mrkvova polievka s vlockami

miriam11
2. máj 2017

zemiakovy privarok s fasirkou

mijo53
2. máj 2017

tekvicová polievka, ryžový nákyp s marhuľami

lenuss84
2. máj 2017

vcera kur.vyvar a z nedele este bolo.Starsej som varila spagety s kecupoma syrom a muz bol v robote tak mal obed tam.Dnes este stale kuraci vyvar a dojedli sme s mladsou z nedele konecne.A starsia a muz maju dnes uz obed mimo domu.