Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

kopeccc
28. apr 2018

@prunee ako ste robila ten mrkvovy šalát prosím ? Ďakujem 🙂

lilidix
28. apr 2018

@kopeccc placka je z Lidla

prunee
28. apr 2018

@kopeccc nastruhana mrkva, cibulka, sol, korenie, majoneza/biely jogurt, lyzicka horcice a citronova stava

kopeccc
28. apr 2018

@lilidix ďakujem pekne 🙂

kopeccc
28. apr 2018

@prunee ďakujem pekne 🙂

mooonika1975
28. apr 2018

U nás dnes šošovicová polievka s kyslou kapustou a bravčové plece pečené na cibuli s kašou zemiakovou

hennyinnsbruck
29. apr 2018

Dnes som prvy x v zivote robila fasirky na stave.... Mnaaam to je mega dobre😋😋😋😋

spinoscapularnabeta
29. apr 2018

Dnes cuketová polievka, kuraci perkelt s kolienkami a jahodová bublanina. Šupky dupky uvarené nech si môžme užívať nádhernú nedeľu.

prunee
29. apr 2018

My dnes na obed: paradajkova polievka a zapekane kuracie prsia s paradajkou a mozzarelou, pecene zemiaky a salatik.

nelita02
2. máj 2018

@oira ahoj, co vsetko tam davas na tu zivansku? a pecies pod alobalom? zemiaky su predvarene? dakujeeem

oira
2. máj 2018

@nelita02 posielam link, robim to presne takto, len nedavam zo zeleniny papriku .... (moji nelubia)
zemiaky nepredvaram, vsetko tam dam "nakopu"
https://bonvivani.sk/recepty/kuracia-zivanska-z...

nelita02
2. máj 2018

@oira dakujem krasne, zajtra vyskusam ❤

ivankaberrynka
2. máj 2018

Zemiaková kyslá polievka, špagety marinara, karamelový tartalet s limetkou 😉

ostorha
2. máj 2018

@ivankaberrynka Co prosim ta davas do spagiet marinara?Morske plody a?

ivankaberrynka
2. máj 2018

@ostorha morské plody? Len to nie 🙂 to ja neľúbim. Ja dávam cibuľu opražiť na olej, pridám mrkvu a petržlen nadrobno pokrájané, popražím, zalejem paradajkovým pyré, soľ, korenie, povarím aspoň pol hodiny (treba trochu vody priliať) a nakoniec dám oregano, alebo bazalku - najlepšie čerstvú. Posypem parmezánom.

svetlana261
2. máj 2018

Dnes:Zemiaková polievka na kyslo a zemiaky na cibuľke

zdenkatv3
3. máj 2018

Spenatova polievka a perky jahodove a slivkove (ktore mi doniesla este vcera svokra). Dnes bolo rychlo navarene 😀 😀

adriannasvk
3. máj 2018

Kuracie rizoto🙂, na veceru pecene zemiaky v supke so zelenou sparglou, na koniec postruhat parmezan🙂

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikaelita
3. máj 2018

Talianske rizoto, najlepšie rizoto🍚👌🏼 https://fitshaker.sk/ako-na-prave-talianske-riz...

mikaelita
3. máj 2018
nicol_ka55
3. máj 2018

@mikaelita fuha, vyzera to dobre a este som take nic nikdy nejedla. Asi to vyskusam niekedy. Dakujeme za receptik 🙂

mikaelita
3. máj 2018

@nicol_ka55 urcite skuste, vynikajuce

maty112
3. máj 2018

Porovo zemiakova polievka, hrachovy privarok s opecenou spekackou

dada_99
7. máj 2018

rajcinova polievka posypana syrom a francuzske zemiaky...

kathy93
7. máj 2018

U nás budú dnes vyprážané šampiňóny a cuketa možno ju ugrilujem uvidím 🙂

mijo53
7. máj 2018

u nás dnes hríbová polievka s rezancami, bravčové dusené so zeleninkou /zelená fazuľka, por, mrkva/, zemiaky uvarené dusené a kyslá uhorka

babatkoo
7. máj 2018

Polievka z nastruhanej mrkvy, petrzlenu a kalerabu a pre dospelych grilovane gyros pikantne masko v tortila placke s dresingom a zeleninou. Synovi som spravila spenat so zemiakmi

mikaelita
7. máj 2018

Zeleninova polievka, pecena bravcova panenka obalena v olivovom oleji, cesnaku s tymianom, z vypeku smotanova omacka + pecene zemiaky🤤

spinoscapularnabeta
7. máj 2018

U nás sa dnes mala vonku takže na obed rychlovka paradajková polievka a vajickove cestoviny, na večeru budú zemiakovo-cuketove placky