Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

jarenka_k
24. máj 2019

Včera pečené kuracie stehienka s cesnakom, ryža a biela špargľa, dnes bude krémová tekvicová polievka z Hokkaido 😊

bibina224
24. máj 2019

Mam velku chut na sladke, takze dnes ked pridem domov z prace si spravim palacinky s nutelou 🙂 :-P

sandokanka36
24. máj 2019

parene buchty som vcera vecer spravila, takze ich mame aj dnes na obed. niektore su plnene jahodovym dzemom, ine zase nutelou 🙂

daniela2227
24. máj 2019

My dnes kotlikovy guláš a jablkový koláčik🙂

nikolieta9
24. máj 2019

@daniela2227 Kotlikovy mame v plane zajtra!!! 🙂🙂🙂

svetlana261
25. máj 2019

My máme zo včera guláš...Dnes mäsko na šťave s ryžou a cestovinou, a zemiakové šúľance s makom 😋

jarenka_k
25. máj 2019

My dnes rýchla polievka z morčacieho a zeleninky a druhé dusené morčacie prsia na póre s brokolicou a šalátik 😊

laajla
25. máj 2019

Kolozvarska a vyvar

nevludna
25. máj 2019

My dnes kuracie maso na cinsky sposob s ryzou, rascova s vajickom polievka este z minula

evinku
25. máj 2019

🥕Mrkvove fašírky so spenatovymi gulkami a tzatziky dresing... A na raňajky 🥠špaldlove žemle piekla

tykat
25. máj 2019

Dnes šošovicova zeleninova a ruske masove pirozky, pečené aj vysmážané...syn ma s nimi otravoval už dlho, že chce ochutnať a zmizli bleskovo, budem robiť častejšie. A pre dceru bolonske lasagne.
Zajtra pečene zemiaky, nejaky miešaný zeleninový šalát a grilovačka (kura, šampiňony, cuketa, kukurica, klobasky) a k tomu nejaku domacu limonadu (mam kopec medovky a maty)

nikolieta9
28. máj 2019

Dnes som uvarila fajnove vtaciky a kupila knedlu k nim, pochutila som si 🙂 Asi preto, lebo som ich uz dlho nerobila 🙂

lulula12
28. máj 2019

Dnes som robila sulance s makom a orechami 🙂

nevludna
28. máj 2019

Dneska kuracie prsia s oprazenou sunkou a paprikou a zapecene s bryndzou😋

adriannasvk
28. máj 2019

Dnes slepaci vyvar a buchty na pare😊

79marry
29. máj 2019

My dnes bez mäsa, dusená zelenina zapečena so syrom a zemiaková kaša

relaxx11
29. máj 2019

ja špagety Bolognese z mletého maska (mix bravčové a hovädzie), omáčka iba rajciny a s pretlakom (ziadna morcadela z konzervy), struhany parmezán navrch

grandzero9
29. máj 2019

mala som dnes velku chut na palacinky, tak som tie robila aj s dzemom aj s tvarohom. A budeme mat aj na veceru este zopar a zajtra urobim mrkvovy krem a chcela by som plnene sampinony 🙂

alica_matejka
29. máj 2019

dnes som spravila mliekovu kysli zemiakovu polievocku a plnene langose 🙂

lilidix
30. máj 2019

Zase raz prišiel čas na tortilu 🙂

daniela2227
30. máj 2019

Včerajšia večera, losos so šalátom 😊 dnes kuracie na smotane a cestovina

prabinka
31. máj 2019

Dnes som spravila plnenú papriku a mám navarené aj na zajtra 🙂

oira
1. jún 2019

Spagety carbonara s parmezanom

ednett
1. jún 2019

@tykat ak budete mať čas ,tak poprosím o receptík na tie ruské mäsové pirohy 😊

daniela2227
2. jún 2019

Dnes šalát a kuracie rezne, kysnute kolaciky/Tvaroh,mak, dzem, kakao/ a pizza slimaky

erikamamo
3. jún 2019

zeleninovu polievku a zo vcerajska som dojedla kacicu, kapustu a knedlu 🙂

simonkaa27
3. jún 2019

Cestoviny s kuracim masko a syrovou omackou, polievku sme mali este zo vcera slepaciu.

1natasa1
4. jún 2019

Dnes som za hrncali dlho nestála, spravila som len granadír, keďže sme ho už dlho nemali. A polievku cesnakovú 🙂

markaterka
4. jún 2019

Polievka hrstkova, tarhona, hovädzia roštenka s cibulovymi krúžkami

iwka_77
4. jún 2019

dnes gordon a k nemu zemiakovú kašu a uhorky, to zbožňujem. Takže dnes som si došla na svoje 🙂