Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo navariť svokre, ktorá príde k nám v sobotu na obed?

janulienka77
19. okt 2011

Ahojte kocky mozte mi poradit co uvarit v sobotu na obed?

lji
29. okt 2011

ja na tvojom mieste by som spravila niečo čo nemôžeš pokaziť, niečo čo už máš vyskúšané a čo vieš že to robíš velmi chutne. (aj keby to mali byť tie blbé rezne ako tu baby píšu 😉 ). a to v prípade či ju máš rada aj či ju nemáš rada. prečo? ak ju máš rada, tak si ju uctíš tým chutným jedlom, a ak ju nemáš rada tak jej nedáš dôvod na brblanie 😉 ja by som sa nikdy mojej svokre nezavdačila, kolkokrát som u nich varila tak to bolo okomentované ale zvykla som si. u nás vlastne ešte nejedla normálny obed, teda neviem o tom 😕 😅 ale keby má prísť k nam tak jej spravím niečo kuracie asi, či už rezne, alebo klasika pečené ale s nejakým chutným šalátom zeleninovým, alebo na smotane atd. držím päste 😉 ale nerob z toho vedu 😉

martinas30
29. okt 2011

ja by som nevarila,nechala by som varit manzela,na tom jedle by chybu nenasla,som sa pobavila na vasich prispevkoch 🙂aspon viem ze niesom sama co oblubujem svokru 😝 vzdy sa len ukludnujem ze to je clovek na dochodku a nema co robit tak preto riesi moj zivot 😀

junovka
29. okt 2011

chleba so smalcom a cibulou 😀

nelicefo
29. okt 2011

Záleží od toho či sa veľmi lúbite. Lebo ak ju chceš dostať pod zem myslím že Ti postačí otrova na myšy. 😀 😀 😀 😀 😀

P.S. podľa mňa stačí nejaký obyčajný obed a nie kráľovské menu. 😀 😀 😀

minimiska
5. jún 2013

Dievčatá a máte vy , ktoré tu tak pekne píšete syna? A viete o tom, že za desať i viacej rokov budú takto písať o Vás? Akosi sa mi to zdá nefér voči tým svokrám, že takto o nich píšete. A nie je troška vina aj vo Vás, že takto reagujete? Aj ja mám svokru. Vždy som sa k nech chovala slušne, čo ona mi opätovala. Dlho sme žili aj pod jednou strechou, a poviem Vám, že je o to o inteligencií a tolerancií ľudí.
Čo robíš druhému, tak to čakaj, ale v horšom na sebe. Platí to, viem určite. Tak čo mi nato odpoviete?

tanja138
5. jún 2013

absolutne 😀 nic hura 😵 😵

wena
5. jún 2013

Uvarila by som hocičo na čo by sme mali chuť, určite nič extra len preto, že je to svokra.
My sa stravujeme zdravo, takže by to bolo niečo zeleninové.

kika1111
5. jún 2013

ja by som jej nenavarila nič, vysyp do misky chipsy, kúp nejaké koláčiky polotovarové a hotovo..máš 2 mesačné bábätko doma, vrť sa radšej okolo malej než okolo svokry a ona to musí pochopit... ja po dnešnom ráne by som mojej urobila akurat kávu

beatrice28
5. jún 2013

ja by som navarila niečo špeciálne, podľa mňa nezáleží na tom či ju máš rada či nie. Navar niečo chutné a pochutíte si všetci, napr. kuracie prsia, na tu plátok šunky, volské oko a plátok syra, je to super.

sedmokravka
5. jún 2013

objednala by som pizzu, pretoze ci to spravim dobre, aj tak to bude zle a ked to spravim zle, tak to bude zle, ked objednam aj to bude zle, tak co sa budem namahat, takto mam sancu ze aj oni tu pizzu spravia fakt zle a konecne budeme mat so svokrou nieco spolocne, pri com jej mozem prikyvovat a este to aj budem mysliet vazne

vivusika
5. jún 2013

niečo dobré, rýchle s čím čo je najmenej práce a je jedno, či príde svokra alebo neviem kto... hlavne, aby si ty bola spokojná a jedlo chutné 😉 Ja zvyknem robievať toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=24609&use... samo sa varí, kuchyňa uprataná a ja môžem robiť hoc čo iné 🙂

besanel
5. jún 2013

minimiska: asi len tolko k tvojmu prispevku..aj ja budem svokra,mam dvoch synov ale urcite nebudem svojim nevestam diktovat ako maju mat napriklad zariadeny byt,nalakovane nechty,co maju varit detom,podkopavat ich autoritu a riadit im cely zivot..napriklad reakcia mojej svokri na to ze cakame druhe babatko bola : preboha vy ste uz uplne je....y? ziadna radost :( takze kazdy clovek je iny,ak ty vychadzas so svojou svokrou tak klobuk dolu..s tou mojou sa neda..

kristinka1234
5. jún 2013

ja mám overený receptík ktorý každému zatial chutil, ked som ukuchtila 🙂 Kuracie prsia s brokolicou a plesnovym syrom,je to vyborne jednoduche a neskutocne chutne 🙂 ak by ste mali zaujem o recept rada poskytnem 🙂

laska1982
5. jún 2013

@janulienka77 ... no ja som raz spravila polievocku dobru, masko na stave s kukurickou, ryzu a opekane zemiaky a mala som iba kupovanu calamadu (od jednej tetusky, takze v podstate domaca) , lebo uz som nemala doma, obskakovala som ich ako krava a svokre sa aj tak nepacilo a pochvalila akurat tu calamadu 😠 ... Vsetkym chutilo, co som uvarila, len jej nie...

matafen
5. jún 2013

No tak ja by som si nelamala hlavu nad tym, co navarit svokre. Navarila by som to, co mame radi my a co varievam zvycajne. Aj tak to nazor svokry na mna neovplyvni, nech by som uvarila cokolvek podla jej chute a mala byt vyupratovany, aj tak nieco najde. Esteze ku nam nechodi na obedy 😀 A ked niekedy pride, tak jej urobim kavu a dam nejake susienky 😉

pivonka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatko_bebe
12. júl 2013

uvar jej to co by si uvarila aj normalne 🙂 alebo nevar a chodte cela family do restauracie :D

justdoit
22. sep 2013

zdochliak a flygun cz

minnie55
22. sep 2013

Ja som naposledy svokre ponúkla lasagne (polotovar z Lidlu 😀 , ale sú výborné a okrem toho, len ja som poznala toto malé tajomstvo) a zmrzlinový pohár.

bronia13
22. sep 2013

nieco pikantne 😀 😎

kikuleenka
22. sep 2013

No, ja by som nejaku mnamku, ktoru mame vsetci radi, napr. plnene kura, ale aj tie smotanove rezne co su vyssie su na zamyslenie 🙂 nam nastastie vzdy svokra donesie navarene z domu, no len co nam spunt vyrastie, urcite ju na oplatku zase pozvem na hotove ja, tak potom si aj ja budem lamat hlavu 🙂 ale asi spravim to plnene kura 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli