Čo pečiete?

25. mar 2024

Co peciete na velku noc? A nepiste nic. To zahlcuje zbytocne diskusiu a nikomu to nic neda. Pytam sa zien co pecu radi a bavi ich to. Zaujima ma ake druhy a ci uz niekto zacal... chcem sa inspirovat.ja zatial zvazujem baranceka a este neviem co.

viestta
25. mar 2024

Medove rezy, marlenku a roladu, tu este neviem cim naplnim, ale najskor len dzemom

autor
25. mar 2024

@viestta a uz si zacala? Ci skoto

autor
25. mar 2024

@viestta marlenku som nikdy nerobila

viestta
25. mar 2024

zajtra alebo pozajtra urobim platy, naplnim v piatok. Cesto pouzivam rovnake, aj krem, len do marlenky este pridam orechy do kremu a navrch.

nikha2809
25. mar 2024

Ja tento rok len žĺtkove rezy.Inak som zvykla mrkvový koláč s mascarpone, laskonka a karamelovy zákusok na oblatke

tana85
25. mar 2024

tento rok puncak, medovy kremes a slane pracliky (syrove, bryndzove). suche nic lebo naco 🙂 na zakusky sa uz sama tesim, dlho som ich nemala. korpusy upeciem v stredu, vo stvrtok zvysok

iwanka222
25. mar 2024

Ja budem piect metrovy kolac, kokosove jeze, kremes a asi dzemovu roladu

maninka1974
25. mar 2024

Ja planujem puncove dobosove mam tartaletky kúpené naplním krémom dúfam že za jeden večer to stihneme asi piatok budem piecť. ...ešte ma napadlo barancek mam formu to sobotu aby nebol suchý

autor
25. mar 2024

@maninka1974 a toho baranceka to robite nieco ako piskotove cesto?

autor
25. mar 2024

@nikha2809 a mrkvovy je orandzovy?

nikha2809
25. mar 2024

https://kuchynalidla.sk/recepty/mrkvova-torta-s... tento som robila, mascarpone som zafarbila na zeleno, na vrch dala čoko vajcia

temperity
25. mar 2024

Kazdy rok baranceka sebe aj mojej mame, cookies s lentilkami s detmi, linecke vytlacene tiez vajicka a zajkov s detmi, jablkove pite. Cookies som robila dnes. Vydrzia dlho v sklenenej/plechovej doze.

autor
25. mar 2024

@temperity prosim mozes dat recept na tie cookies su krasne

temperity
25. mar 2024

Oni dali asi viac kakaa, ja nemam take hnede. Ale su vynikajuce a robim ich uz stvrty rok. Zatial som lepsi recept na cookies nenasla.

https://www.naskokvkuchyni.cz/cokoladove-susenk...

autor
25. mar 2024

@temperity asi skusim

zeldia
25. mar 2024

Tiramisu

zeldia
25. mar 2024

@temperity to vyzerá super asi skúsim aj ja

temperity
25. mar 2024

len Vam poradim, robte malinke placky, max 3cm priemer ono to dost narastie a dalej od seba - vid foto. Prvy rok som mala asi 10 centimetrove po upeceni 🙈 ale zjedli sa… A max 8 min a budu eňo ňuňo

bucko555
25. mar 2024

Sušienky škoricovo medové a slané paličky aj to zato že dôjde na návštevu neter inak by som nerobila nič

deti95060810
25. mar 2024

ja ešte idem okná umývať až potom piecť...😉
daj sa na môj profil - tam mi asi pred 2 týždňami písali žienky čo piecť...
ja asi kokosovú roládu, kávovú roládu , zamatovú roládu ... https://varecha.pravda.sk/magazin/pre-hosti-aj-...

brusnatanecnica
25. mar 2024

tvarohové rezy so želatinou

alexandra383
25. mar 2024

Zajtra linecke a v stredu idem prvykrat v zivote skusit makronky.

smajcii
25. mar 2024

Ja sa chystám piecť barančeka, ako každý rok 🙂 ibaže sa mi pokazil termostat na rúre, tak iba za predpokladu, že mi ho dovtedy prídu opraviť 🙈

osky
25. mar 2024

Kazdorocne viacerych barankov,pre viacerych,ktorym ho darujem.
Jeden ostava doma
Okrem toho mam velku formu zajaca,cize pekavam to.
Cesto piskptove-hrncekove alebo trene.ako na babovku.
Inak neviem...skor nieco kysnute este.asi moravske kolace.a mam kupene medove platy tak mozno este kremes

araavdva
25. mar 2024

medový krémeš, žltkové rezy a nepečené nanuky, Tie pôjdu aj kupačom ako výslužka.
A samozrejme nesmie chýbať mazanec a baránok.

katica06
25. mar 2024

@araavdva kokosové kocky (lebo muž ich zbožňuje), syrové tyčinky (tie majú radi deti) a pravdepodobné linecké

katkaseiner
25. mar 2024

nepeciem nic tradicne, cca pred 3 týždňami som robila kremese a creme brule.... vraj mozem kludne zopakovat...tak zopakujem. Oba mi pridu rychle dezerty, a to sa fakt neradim medzi žiadne cukrarky 😉

paradajkova
25. mar 2024

Este sa len chystam - linecke kvietky/zajace/vajicka a medove rezy.

11bodka11
26. mar 2024

Medove rezy a jahodovu roladu

sev111
26. mar 2024

Kakaova marlenka
Pernicky
Linecke
Sanqick rezy
Baranceka
Piect zacinam stvrtok po praci v piatok rozniest s detmi po rodine.