Čo uvariť z týchto ingrediencií pre 3 osoby?

11. apr 2021

Ahoj zienky. Prosim vas poradte mi co by ste uvarili z tychto surovin: 2 ks kuracie stehno, 500 g cestovin, 1 mala smotana na slahanie, 1 kysla smotana mala, struhany syr, mrazena mrkva, hrasok, koreniny, syr struhany, 2 vajicka. Sme na chalupe tak v obmedzenom rezime. Netreba vyuzit vsetky suroviny. Dakujem 😊

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
11. apr 2021

Perkelt zo stehien a k tomu cestoviny
Uvarené cestoviny zmiešať na panvici s dusenou zeleninou a vajíčkom, posypať syrom
Z 500g cestovín ti podľa mňa vyjdú obe jedlá

janka95
11. apr 2021

Ja by som nakrajala masko, oprazila soľ,korenie,nechala dusiť. Pridala zeleninou kým zmakne. Potom by som pridala,smotanu na slahanie nastuhany syr. Uvarila cestoviny v osolenej vode a máš chutný obed 🙂

autor
11. apr 2021

@cocolino234 ooo to vyzera super, este som take nerobila - az sa mi to nechce verit. A akou smotanou to mam podliat? Cestoviny si uvarim tiez, potom zmiesam a mozem to dat zapiect? Prepac, pytam sa, dala som sa nedavno na varenie 😃

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
11. apr 2021

@cocolino234 dakujem, si superna 😊

autor
11. apr 2021

@sissy27
@janka95 dakujem aj vam zienky, ste super 🙃😚

petka_3
11. apr 2021

Perkelt, polievku s haluškami, halušky, cestoviny so syrom

ukulela
11. apr 2021

Zapekané cestoviny. To bude najlepšie. Všetko nakoniec zgebris do misy, pisyprs syrom, zalejeme smotanou a už som hladna....

autor
11. apr 2021

@ukulela haha 😄 aj ja, a uz sa pustam do toho, nech neumreme so zajtra od hladu 😳

beabelisova
11. apr 2021

Joj cestovinu s maskom a smotanou, to sme davno nemali, vidis este si aj mna inspirovala 🙂

baristaart
Odpoveď bola odstránená
Zobraz