Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Jedálniček 15 mesačného dieťaťa

dada7701
15. sep 2014

Moja malá má 15.mesiacov....odborníci odporúčajú jesť 5xdenne....mám pociť,že od kedy sa moja malá zobudí tak celý deň len papá a papá....vstávame ráno cca 7.00 - 8.00 - dá si mliečko asi 200 ml....potom idem raňajkovať - sem tam zobne aj ona niečo....potom jej chcem dávať ovocie,aby mala aj to...cca o 12,30 jej dávam polievočku pred spaním, ked sa zobudí tak druhé jedlo...t.j. okolo 15,30 - 16,00....potom by mal nasledovať olovrant....večera okolo 19,00 a pred spaním cca o 20,30 vypije ešte mliečko....ako je to u Vás ? a čo papajú Vaše detičky ?

bonaqa2013
15. sep 2014

@dada7701 šťastná žena, čo ja by som zato dala keby moje dieťa jedlo. Má 4,5 roka a váha 16kg. Som z toho zhrozená.

lucy125
15. sep 2014

Moj má skoro 28.mes. a rovnako ako vy.Okolo5-6h vypija cca 250ml mlieka,potom somnou ranajkuje,potom desiata,potom spanok,po spanku obed,(medzitým sem tam zobne aj sladke)okolo16-17h olovrant,potom večera s nami a o 20-21h zase mlieko 🙂

siska53
15. sep 2014

@dada7701 ono to tak vyzera,akoby cely den len papali..ale je to tak normalne...moj akurat v tom case este nejedaval polievku a hlavne jedlo,lebo som mu este mixovala. Dcerka uz mixovane nemala,tak som jej dala take mensie porcie z kazdeho,lebo ona zas objemovo az tak vela nespapala.
A inak to bolo take ako u vas v podstate...daktore deti este do toho chrumu aj dake chrumky ci keksy..
A moji obcas pytaju aj od druhych,ak niekto je v inom case ako oni. To ale maju po dedovi,on ked dakoho vidi jest,musi si ist dat tiez.🙂

ivetoy
16. sep 2014

je to ok..

emyk
16. sep 2014

aj moja ma 15 mesiacov a 10 kil: vstávame okolo pol deviatej - malá rano nechce mlieko ale vypije asi 200 ml čaju plus chlebik alebo croasant alebo rožok- vsetko s maslom lebo s nicim inym nechce a zje asi štvrtku, mlueko si pýta a to na minutu presne o pol desiatej 😉 vypije vzdy 120 ml, potom si vzdy nieco zobne trosku bananu,jablcka, brusnic alebo ineho ovocia, kukuricne chrumky , dve piskotky ( viac nezje) , o dvanastej papame prvučasť obedu 😉 o jednej uz spí, druhu cast obedu si dávame az ked vstane okolo tretej. Ale na obed teda zje vydatne, hodinku po tom sa musi doplniť mlieckom no a od piatej do osmej sa jej usta nezastavia, lebo vkuse niwco papa 😉 ,den končíme chlebom s maslom a salamkou a na to 120 ml mieka 😉 😉 a papame novu az ráno

Tu začni písať odpoveď...

Odošli