Jedálniček 15 mesačného dieťaťa

dada7701
15. sep 2014

Moja malá má 15.mesiacov....odborníci odporúčajú jesť 5xdenne....mám pociť,že od kedy sa moja malá zobudí tak celý deň len papá a papá....vstávame ráno cca 7.00 - 8.00 - dá si mliečko asi 200 ml....potom idem raňajkovať - sem tam zobne aj ona niečo....potom jej chcem dávať ovocie,aby mala aj to...cca o 12,30 jej dávam polievočku pred spaním, ked sa zobudí tak druhé jedlo...t.j. okolo 15,30 - 16,00....potom by mal nasledovať olovrant....večera okolo 19,00 a pred spaním cca o 20,30 vypije ešte mliečko....ako je to u Vás ? a čo papajú Vaše detičky ?

bonaqa2013
15. sep 2014

@dada7701 šťastná žena, čo ja by som zato dala keby moje dieťa jedlo. Má 4,5 roka a váha 16kg. Som z toho zhrozená.

lucy125
15. sep 2014

Moj má skoro 28.mes. a rovnako ako vy.Okolo5-6h vypija cca 250ml mlieka,potom somnou ranajkuje,potom desiata,potom spanok,po spanku obed,(medzitým sem tam zobne aj sladke)okolo16-17h olovrant,potom večera s nami a o 20-21h zase mlieko 🙂

siska53
15. sep 2014

@dada7701 ono to tak vyzera,akoby cely den len papali..ale je to tak normalne...moj akurat v tom case este nejedaval polievku a hlavne jedlo,lebo som mu este mixovala. Dcerka uz mixovane nemala,tak som jej dala take mensie porcie z kazdeho,lebo ona zas objemovo az tak vela nespapala.
A inak to bolo take ako u vas v podstate...daktore deti este do toho chrumu aj dake chrumky ci keksy..
A moji obcas pytaju aj od druhych,ak niekto je v inom case ako oni. To ale maju po dedovi,on ked dakoho vidi jest,musi si ist dat tiez.🙂

ivetoy
16. sep 2014

je to ok..

emyk
16. sep 2014

aj moja ma 15 mesiacov a 10 kil: vstávame okolo pol deviatej - malá rano nechce mlieko ale vypije asi 200 ml čaju plus chlebik alebo croasant alebo rožok- vsetko s maslom lebo s nicim inym nechce a zje asi štvrtku, mlueko si pýta a to na minutu presne o pol desiatej 😉 vypije vzdy 120 ml, potom si vzdy nieco zobne trosku bananu,jablcka, brusnic alebo ineho ovocia, kukuricne chrumky , dve piskotky ( viac nezje) , o dvanastej papame prvučasť obedu 😉 o jednej uz spí, druhu cast obedu si dávame az ked vstane okolo tretej. Ale na obed teda zje vydatne, hodinku po tom sa musi doplniť mlieckom no a od piatej do osmej sa jej usta nezastavia, lebo vkuse niwco papa 😉 ,den končíme chlebom s maslom a salamkou a na to 120 ml mieka 😉 😉 a papame novu az ráno