Koľko stojí torta na objednávku?

18. feb 2023

Ahojte baby, najdem tu nejaku babenku, ktora pecie torty? Zaujimala by cena, kolko teraz stoja torty na objednavku. Prip. kolko beriete za 1 kg torty s mascarpone kremom a ovocim? Neviem, kolko priratat k suctu surovin. Dakujem

loliki
18. feb 2023

Podľa bydliska si nájdi, torty od mamy a podobné stránky, majú kontakty.

loliki
18. feb 2023

Prečo ťa to napadlo riešiť v noci? https://tortyodmamy.sme.sk/tortarky?ref=menu

dundulica
19. feb 2023

to je otázka typu koľko stojí dámsky kabát, od 1,- v sekáči po niekoľko tisíc

autor
19. feb 2023

@loliki pretoze vtedy som ju piekla 🤭

lasona
19. feb 2023

Baby to robia tak ze koľko ta vyšli suroviny ta suma krát 3. Príklad ak ta nakup vyšiel na 25 eur tak 25 krát 3. Čiže 75 eur.

autor
19. feb 2023

@lasona az tak? moja mascarpone slahackova s ovocim a zele by stala teda riaden peniaz 😔

yvana74
19. feb 2023

Naaadherna!! 👍Prosím Vás, ten zapich ste ako vyrábala?
Ďakujem za odpoved. Iva

gypsomilka
19. feb 2023

20-25€ kilo

mima1608
19. feb 2023

Záleží od mesta a či tu tortu objednávaš z cukrárne alebo od cukrárky, ktorá pečie doma. Ja som robila v cukrárni, kilo torty tam vyjde 20 eur plus si účtujú výzdobu 8 eur. Moja svokra je cukrárka, pečie však doma a účtuje si okolo 17eur za kilo cca, ale záleží aj akú plnku si človek zvolí.

autor
19. feb 2023

@yvana74 navrh som poslala do 3D tlaciarne a sikovny chlapik mi ho vytlacil na plast

yvana74
19. feb 2023

Ďakujem za odpoved. Na sekundu som si myslela ze by to mohlo byt z karamelu. Tortička krasne dielo.

sonka333
19. feb 2023

Môžem sa opýtať?prvýkrát idem skúsiť robiť tortu teda až o páru dní....synčekovi na narodeniny ..a preto chcem sa opýtať to na vrchu torty máte marcipán?či dá sa aj do krému dať zápich?...rozmýšľala som aj nad aplikáciou jedlého papiera ale na to si netrúfam 😁bojím sa že to skazím.....inak 🙏táto vaša je nádherná 👌

autor
19. feb 2023

@sonka333 robievam vzdy len bez marcipanu. Torta je obtiahnuta kremom, ktory je aj vo vnutri - mascarpone so slahackou a boky som prifarbila, aby ladili s macikom. Drzim palce, urcite sa torta pre drobca vydari 👌

sonka333
19. feb 2023

Ďakujem krásne 🥰🙏snáď...ano...snáď sa vydarí ...pochybujem že bude taká krásna ako vaša ale aspoň nech ako tak vyzerá a hlavne nech chutí 💜a ešte by som teda 🙏poprosila receptik na tú plnku 🙏🥰

autor
20. feb 2023

@sonka333 vyšľahám mascarpone s prášk. cukrom, dolievam postupne šľahačkovú smotanu. Robím vždy od oka - napr. na 500 g zvyknem dať 250 ml smotany, zvyknem niekedy dochutiť namiesto cukru roztopenou bielou čoko. Vtedy plním korpusy krémom a čerstvým ovocím. Inokedy robievam želé krém z mrazeného lesného ovocia a vtedy do mascarpone krému pridávam ešte jemný tvaroh a vrstvím želé, krém, korpus.

zafir01
20. feb 2023

Okres Považská Bystrica. Za túto som platila cez víkend 67€

lasona
21. feb 2023

Áno až tak..som na jednej stránke na fb a tam to písali ze toľko pýtajú za torty

laura23105
29. apr 2023

Dobrý deň, prosím ako robíte želé? Netopi sa Vam potom krem, keď to vrstvite? 🙂

autor
29. apr 2023

@laura23105 do mrazeneho, umyteho ovocia (cca 700 g) pridam podla chuti cukor a ked zmes vrie, vlejem zlaty klas rozmiesany vo vode a uvarim huste zele. Po vychladeni vrstvim a drzi tvar, netopi sa. Po obvode torty nastriekam krem a vnutro plnim ovocnym zele, nato krem, korpus a takto dokola.