• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kura na smotane. Ako ho robíte vy?

24. júla 2013 
babenky viete mi poradit ako robite kura na smotane? Dakujeeeem :slight_smile:
5. máj 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja podusím na cibuľke, s bobkovým listom a čiernymi guličkami........potom vyberiem kuriatko von, zvyšok prelejem cez sitko,a pridám k tomu smotanu na varenie zahustenú múkou,a povarím........pridám mäsko,dochutím,a papáme s knedľou :wink:
5. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
teodorka, daj si minibaraz- recepty a tam si najdeš vela toho :dizzy_face:
5. máj 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem ,idem kuknut
5. máj 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
basado ,vies mi poslat presny link ,lebo mne tam v receptoch vysli len palacinky :grinning: a tie robit viem
5. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeeeem,
no na koniec som zavolala svokre a robila som ho takto:oprazila som jednu cibulu na oleji ,pridala za lyzicku sladku papriku a na to som dala rozporcovane kura ,osolila a pridala jednu paradajku ,zakryte som takto dusila asi tristvrte hodine .Potom som si rozmixovala 1 pochutkovu smotanu s 1 lyzicou hladkej muky a dala to na kura ,premiesala a nechala prebublat.Dochutila som este solou a HOTOVO .Bolo VYNIKAJUCE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Baby aj tak dakujem
8. máj 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nedavam muku, smotanu nechavam zredukovat...
24. júl 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Umyté kuracie štvrte zprudka opražím na cibulke, posolím, posypem jemne mletou sladkou červenou paprikou, minutku restujem.... Potom na to nasypem veľa koreňovej zeleniny, zvyčajne dávam 3 mrkvy, 3 petržleny, kúsok zeler... Takto to podlejem vodou a dusím cca 40 min... Potom povyberám z hrnca masko a zeleninu prepasírujem ponorným tyčovým mixérom, pridám trocha worchester, polku sladkej a polku kyslej smotany..... P.S. Tie smotany si každý dá podľa chuti... A je hotovo, dobrú chuť!!!! :wink: Ja podávam najradšej s talianskými cestovinkami, ktoré sa nelepia a drobátko moje sa za nimi ide "zblázniť", spapká ich aj iba tak pokvapkané oliv. olejom.... :sunglasses:
24. júl 2013 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok