Nepečený koláč

30. jan 2024

Poradili by ste mi nepeceny kolac? Jednoduchy na suroviny a nie presladeny ako blazon. Nemyslim, ze nechcem do neho nic dat ale aby som nemusela na 20 polozkovy nakup, ked ho budem chciet robit 🙈

ukulela
30. jan 2024

piskoty a kysla smotana(smotanovy jogurt) s vanilkovym cukrom (podla chuti) ... ak mas chut, tak pomedzi to ovocie. ukladat do tortovej formy vrstvu piskot, na to smotanu, na to piskoty, smotanu, ovocie, .... zachladit a mnamka. nic jednoduchsie nepoznam 🙂

anonym_kaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonym_kaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivangeline
30. jan 2024

tiramisu

lindous
30. jan 2024

K tým, ktoré tu už sú ešte prihodím tvarohovú striešku s banánom a trasenú manadarínkovú, ktorú som nemala strašne dlho, ale od babky som ju milovala - krém šľahačka, vanilkový Créme Olé puding bez varenia a mandarinky z konzervy aj so šťavou (všetko zmiešať v dóze s vekom a pretrepať, kým zhustne) a vrstviť s piškótami 🙂

alickapusinka
30. jan 2024

Ja robím tortu s piškot klasické okrúhle. Dám do nádoby puding bez varenia jednu šľahačkovú smotanu jahodový kompot aj zo šťavou a jeden stužováč šľahačky dám do zavretej nádoby minútu trasieš máš krém. Piškoty namočíš do sirupu šťavy ukladáš vedľa seba a natrieš krém. Môžeš dať aj iný kompot na vrch a želatínu zaleješ. Alebo trošku čokolády na varenie postruháš rýchle.

kitycat
30. jan 2024

alebo aj na striedacku s kakaom je dobra ta kysla smotana ako pise
@ukulela

daniela2202
30. jan 2024

Piškóty , smotana to istia 😁