Nôž na krájanie zakuskov

makami07
5. apr 2015

Dobry den baby radte aky nôž je najlepši na krajanie zakuskou.U mna je to nočna mora krajat zakusky ,ktore sa mi velmi podaria ale pokrajane vyzeraju otrasne.S akym nožom ste spokojne vy.Daukjem za komenty

sophie32
5. apr 2015

@makami07 Dobre rano! No ono zalezi na tom, ake kolace. Ale ked krajas cokoladove polevy, je dobre si najskor porozkrajovat len polevu a az potom dorezat. No a taky trik je, nahriat si noz. Potom sa poleva nelame, ale sa jemne roztopi a da sa krajat. No ale ja nie som cukrarka, urcite Ti ostatne dievcata lepsie poradia.

zita19
5. apr 2015

Keramicky. Aspon u mna.

hyta
5. apr 2015

Ja používam na krájanie zákuskov nôž s dlhou, zúbkovanou čepeľou. Aby mi nepopraskala poleva, vždy ho na chvíľku namočím do vriacej vody, potom utriem a až tak krájam, ide to ľahko a poleva ostáva krásna,neláme sa.

ivonka133
17. apr 2015

Ja tiež používam dlhý zúbkový nôž. Poriadne ho nahrejema ide bez lámania🙂

ninah1486
26. okt 2021

ja používam dlhý hladný nôž a krája sa s ní pekne, nie je problém ani ked je na nich coko poleva

beahavala
27. okt 2021

ja na ne používam nôž od značky dellinger, oplatí sa kúpiť

evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika_flower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevericka554
21. júl 2022

Ja som si tiež veľmi obľúbila nože od profikuchar.sk, používam ich na všetko, sú super ostré a to je základ dobrých nožov.

frederika887
22. júl 2022

Nože z profikuchar.sk sú top, súhlasím, stále ich mám ostré.

olusik112
15. sep 2022

Ak krajaš zakusok s čoko polenou tak si ho krajaj hned po zaschnuti polevy a nedavaj ho do chladničky. Poleva tak neni taka krechka lamava. Nôž nahreješ vo vriacej vode najprv prekroj len čokoladu potom dokroj až dole. Nože mam aj 4 namočene vo vriacej vode a menim si ich. Aby sa mali čas nahriať. A krajam s pravitkom aby boli rovnake.