Parný hrniec na začiatku prikrmovania

vevulik18
6. jan 2022

Ahojte, budeme pomaly začínať s príkrmami, myslite že sa oplatí kúpiť parný hrniec s mixerom alebo je to len predraženená zbytočnosť ? Ďakujem za každý názor 🙂

petamich
6. jan 2022

mam Avent 2v1 a za mna je to obrovska pomoc

fial22
6. jan 2022

@vevulik18 za mňa úplne skvelá vec 👍👍

tini27
6. jan 2022

My sme kupili normalny parny hrniec, takze ho vyuzivam aj teraz, ked je uz syn vacsi a jedava vsetko co my. Robim v nom zemiaky, zeleninu, ryzu,… mixovala som len chvilku a na to mi stacil uplne najobycajnejsi mixer z domacich potrieb. Jasne, musela som to don prekladat, ale zas aj ked sme mixovat prestali, ostal mi dobry parny spotrebic, ktory takmer denno denne vyuzivame

gladys_07
6. jan 2022

Avent 2in1, netreba 4in1. Kludne aj z druhej ruky a u nas ide denne, niekedy aj 3x

jess_y
6. jan 2022

Neskutočná pomoc. Využívala som denne niekolko mesiacov (avent 4v1 ale úplne stačí aj 2v1) a teraz pri druhom si tiež pôjde svoje nejaký čas.

denda007
6. jan 2022

Podľa mňa stačí kúpiť 1,5 litrový nerezový parný hrniec. Veď tyčový mixér snáď doma máte, a je dobre ak ho budete učiť postupne jesť len pucene a potom ešte aj kúsky. Zaberá to kopec miesta a hrniec využijete aj do budúcnosti. Odporúčam hrniec Kromargan. Je kvalitný a pevný .používam ho denne už 3 roky. Vyzerá stále ako nový. A je to nerez, nepatrí sa vám ťa potrava v plaste....

marrilyn
6. jan 2022

@vevulik18 ja som si kupila tiez, aj ked som dlho zvažovala, ci to nie su len vyhodene peniaze a vobec som to neolutovala. Podla mna to bola obrovska pomoc. Bezne som tam nahadzala potraviny, zapla a isli sme na vychadzku von. Ked sme prisli, tak som to len mixla a mohli sme podavat. Ano, to mixovanie sa v ideálnom pripade dlho nevyuzije, ale aj tak by som ho kupila zas. Mne maly nikdy nechcel surovu zeleninu, ale naparenu zjedol, tak som to pouzivala skoro do jeho 2 rokov, vzdy som mu tam supla nieco naparit a mal to ako prilohu k normalnemu jedlu miesto salatu a pod.

lula313
6. jan 2022

Avent bol super pomocnik, dlho som ho pouzivala, aj 1,5 roka, keďže napr dlho dcéra jedla len zdrave veci.

jablkovastrudla
6. jan 2022

Tiez sme mali avent, kupila som pouzity za polovicu ceny a nikdy neolutovala. Posuvala som ho potom kamoske a tá si tiez chvali. Das vsetko po parnej misky a on sa sam vyplne ked je jedlo hotove. Nikdy ti tam jedlo neprihori, co je obrovska vyhoda. Iba som ho zapla a ked sme prisli z prechadzky prikrm bol hovovy.

nevenka
6. jan 2022

@vevulik18 ja pouzivam tlakovy hrniec, ma tam take sitko, kam sa daju potraviny a ono to napari za par minut pod tlakom. Mam tretie dieta a nemixovala som nikdy, len pucim vidlickou a masko krajam na drobne kusky.
Ale kazde dieta je ine...nemusi akceptovat tento sposob...

tin331
11. jan 2022

@vevulik18 mám Avent 2v1 a hoci dcérky už papáju s nami stále je to pre mna veľký pomocník v kuchyni 🙂))