Pečieme brumíkov

cicus13
6. mar 2012

Pôvodne som zháňala formu na brumíkov, ale rozšírilo sa to natoľko, že si môžeme vymieňať recepty a radiť čo a ako 😀
Dám sem aj recept, len ešte vymyslieť čo dať ako plnku 😉

cicus13
autor
8. apr 2012

@horseshoe vyzerajú super 🙂 pošli jedného 😀 😀 tak skúsim ten Tvoj recept nabudúce 😉

cicus13
autor
8. apr 2012

@horseshoe a dala si aj nejakú plnku ?

horseshoe
8. apr 2012

@cicus13 dakujeeeem 😀 a aj chutili super, ten recept je naozaj fajny. Plnku som nedavala ziadnu, lebo krstniatko nema rado plnkove veci, on najradsej take suche-bez plnky. Ale podla mna je dobre tam striekat plnku po upeceni takou speci zdobickou. A rada by som ti poslala co i len jedneho na kostovku, ale zial uz padli za vlast 🙂 🙂 🙂

mima1311
8. apr 2012

@horseshoe no urcite aj ja vyskusam , snad sa zavdacim 🙂

horseshoe
8. apr 2012

@mima1311 Vyskusaj a nezabudni napisat, ci chutilo 😉

silvia31
8. apr 2012

Krásny brumici 🙂 isto skúsim aj ja doma 🙂
Cicus a kde v sc v makre?? Dík moc

cicus13
autor
8. apr 2012

@silvia31 ahoj, dole na pešej zóne. Na spodu sú domáce potreby, hore nad ním je tuším Tatiana. Tuším je to taká modrá budova. Keď chodievaš do SC tak už budeš vedieť, keby nie napíš 😉 bola to taká fajn forma , len už som mala kúpené plechové 😎

marcovka1
16. apr 2012

@cicus13 ahoj chcela by som vediet kolko ta vysla forma ? platila si aj postovne ?ja by som si tiez objednala s netu ,ale ci sa oplati dakujem 🙂 podarili sa ti super 🙂 🙂

cicus13
autor
16. apr 2012

@marcovka1 ahoj, ja som si ho objednávala z vetroshopu za 4,13 dva kusy, len doprava bola 6 eur ☹ ale keď som zháňala neboli nikde....potom som objavila aj tú silikónovú v Senci, ale to som už mala kúpené 😀 samozrejme. Dík tak dúfam, že zoženieš a napečieš 😉

cicus13
autor
16. apr 2012

@marcovka1 4,13 stál jeden kus a ja som si objednávala dva......teraz pozerám, že som to napísala ako hotentot 😀

marcovka1
16. apr 2012

@cicus13 dakujem,tak dufam ze este tohto roku budem piect 😀 😀

ivia123
29. apr 2012

to je krasa určite boli chutne vyskušam aj ja .Ďakujem za inšpiraciu. 🙂

anabelka83
9. máj 2012

ahojte,tak konečne mi prišla forma na brumikov 🙂 ja som robila tento recept a boli vyborny,len som dala trosku viac do formy a oni potom mali take velke bruska ale chutili super.recept:4 vajcia,200g pr.cukru,150g masla,5PL jogurtu-alebo mlieko,300g muky,pol prdopeč, 😀 😀 😀 😀

cicus13
autor
28. jún 2012

@anabelka83 a čo si dávala do vnútra ? alebo nič ? ja budem teraz piecť znova na malého oslavu a lámem si hlavu čo tam dať 🙂

anabelka83
28. jún 2012

@cicus13 kusok cokolady,alebo nic,lebo dzem ak je redsi luby vytiect a toho sa bojim 😉

cicus13
autor
28. jún 2012

@anabelka83 no len kúsok čokolády sa mi vždy priškvrčí dole....ale neskúšala som ešte iný recept....tak skúsim ten tvoj 😉

anabelka83
28. jún 2012

@cicus13 ma napadlo ale este som to tak nerobila,ze treba to dat chvilu zapiect a potom tam nieco strcit aj dzem trebars alebo kusok ovocia alebo aj tu čokoladu a potom to nespadne,ja tiez musim vyskusat,aj ked oni boli dobre taketo suche 😀 😀 😀

elienka
28. jún 2012

ešte mi prezradťe ako to z tej formy dáte von? čím ju vymastíte, vysypete aj múkou?

cicus13
autor
2. júl 2012

@elienka vymastit určite 🙂

littlebubu
28. jan 2013

ahojte maminky, ktorá forma je lepšia? 12, alebo 6? ďakujem, 🙂

sestricka52
15. sep 2013

ahojte maminy. mam otazku. preco dobosova torta bola tvrda? dala som si ju robit a ked sme ju rozkrojili bola tvrda. tej panej nezmekli platy. preco? dakujem za odpoved.

7511
1. dec 2013

ahojte...uplne bezvysledne hladam formu na brumikov☹.. nemate tip, kde zohnat?...vdaka

bucka1
7. feb 2014

preboha, ved si ich kupte v obchode

eliska623
26. nov 2016

horseshoe prosím ťa ako a čím si kreslila tie oči a usta ?🙂