• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poraďte dobŕe recepty na Veľkú noc

22. apríla 2011 
aké pohostenie chystáte ? prosím poradte mi čo dať šibačom aj veľkým aj mylým na zahryznutie a aký obed sem sa s inšpiráciami:slight_smile:
18. mar 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nikto nič nechystá a nevarí? :frowning2:
19. mar 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused: škoda tak som sa chcela inšpirovať :frowning2: :frowning2:
19. mar 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Elis, avy nechystate sunky, syr-hrudku, klobasky.....?Lebo toto vsetko davame my sibacom, ked pridu.Este chcem upiect Kolac z nemleteho maku :wink:
19. mar 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka my sme boli vždy na veľkú noc niekde na horách v hoteli a tak takže som nikdy nič nechystala a vlani mal malý 3 mesiace tak sme nechodili nikam ani u nás nikto nebol -bol ešte mainký. tak neviem čo nachystať a hlavne aký obed lebo k nám prídu aj moji rodičia a jedny známi na obed a moja fantázia nepracuje.
ďakujem za typ tá hrudka syr je výborný nápad aj klobásky :slight_smile:
a koláčik ako robíš?
19. mar 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kREMOVY MAKOVY KOLAC :slight_smile:

Inak, neviem odkial si presne, ale my zvykneme robit aj na Velku noc tzv."pasku"-chlebik-hlavka.Ani presne neviem ako sa to vola.Moj manzel odkedy sme sa vzali, tak sa nevie dockat na Velku noc, kedy to urobim, lebo on take nikdy nepoznal.Aj Timke to chuti :wink: Ak chces, tak ti dam recept. :confused:
19. mar 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka pošleš mi recept prosím : elise163@gmail.com
vďaka vyskúšam a dám vedieť ohlasy:slight_smile:
19. mar 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dam ti do IP, dobre?
19. mar 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka ďakujem :slight_smile:
19. mar 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. :wink:
Prosim Vas, nemate niektora recept na kinder cokoladu? :fearful:
19. mar 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nikdo nic? :frowning2:
Tak idem hladat dalej.......
19. mar 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikto :sweat_smile:
19. mar 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kolac s nemleteho maku je super vec to idem aj ja prichystat v nedelu robim slepaciu polievku a svieckovu na smotane a v pondelok prichystam oblozenu misu a jednohubky
19. mar 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi, uz si ho robila?Ja som ho len jedla raz u znamej a v sobotu ho idem robit prvykrat, tak dufam, ze sa vydari :sweat_smile:
19. mar 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klbikes, daj si do Googla-kinder cokolada.Tam som nasla jeden recept....a tusim, ze som ho videla aj na mimibazare.sk :confused:
19. mar 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vdaka junovka :wink:
19. mar 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka aj ja ta poprosim ten recept na kolac z nemleteho maku... znie to dost dobre...
20. mar 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ky kolac z nemleteho maku? Aj ja chcem. posli , prosiiiiiiiiiiiiim.Dik
21. mar 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abetka, mas IP :wink:
21. mar 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kompletne velkonočne menu som našiel na tejto stranke http://www.mojerecepty.sk/velkonocne-menu.html
21. mar 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
junovka,nesupla by si sem ten receptik??aj ja by som si ho dala :slight_smile:
22. mar 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som chcela zalozit takuto temu,ked ma napadlo ci tu niejej niaka na ozivenia a kuk nasla som
26. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: milujem na velku noc -velkonocnu hrudku.kym som sa nevidala som to vobec nepoznala,svokor bol vychodniar tak je to odtial

do 1l mlieka sa rozbije 10vajec a osoli,poriadne premiesa a prida sa podla chuti-ja davam trochu,hrasku,trochu kukurice,kusok najrajaneho udenehi,farebne papriky,vsetko sa to vari az kym nevznikne husta prazenica -masa sa preleje cez handricku a poriadne uviaze.za take 2-3 hodinky je hrudka hotova.ja to vynikajuca pochutka a kedze je v nasich koncinach exoticka kazdy je prekvapeny co to mam na stole-na velku noc robim aj tri a sem tam si ju spravim aj cez rok
26. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.dobre-recepty.sk/detail/993-velkonocna-hrudka/
u nas musi byt na velku noc tato vajickova hrudka...mnam.
26. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a syrova rolada, tu robievam aj na vianoce...da sa rozne plnit
napr. http://kimlo.szm.sk/syr/syrova_rolada.htm

miriam si ma predbehla :grinning:
26. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do vriaceho mlieka si teda neviem predstavit hadzat tie vajicka,to sa musi rychle zrazit,ja ich varim vsetko dokopy a miesam aby to neprihorelo.samozrejme petrzlen,pazitka ,zerucha moze byt :grinning:
26. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my to robite tak, ze varime vsetko dokopy, pozvolna. :wink: Urcite nie do vriaceho mlieka.
26. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento rok budem robit aj syrove rolady siri dik za recepty nemusim hladat :grinning: ,syr ma konecne normalnu cenu tak ho nakupujem teraz na tehly. :grinning:
26. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klbikes:
recept na KINDER COKOLADU:

450g praskovy cukor
1 vanilinovy cukor
3 dcl voda
1 stuzeny tuk (Cera)
1 susene mlieko
50g kakao

Do vody pridame krystalovy a vanilinovy cukor, povarime 4 minuty. Do horucej hmoty dame roztopit tuk, premiesame, masu nechame chvilu vychladnut a vsypeme do nej susene mlieko. Opat dobre premiesame.
Hmotu rozdelime na 2 casti. Do jednej zamiesame kakao.
Na plech dame alobal, kt. potrieme maslom/tukom, vylejeme nan tmavu hmotu, nechame cca 3 minuty odstat, potom na nu vylejeme svetlu hmotu. Po stuhnuti krajame..
26. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok