Poraďte odšťavovač, ktorý zvládne aj zeleninu

xxxxxnnnnn
8. dec 2012

Ahojte. Prosím poraďte dobrý odšťavovač, ktorý máte odskúšaný. Taký, ktorý zvládne nielen ovocie, ale aj zeleninu - hlavne mrkvu, má väčšiu nádobku. Primeraná cena do 120 eur....ďakujem za pomoc

zuzana909
8. dec 2012

tak mi máme super odšťavovač, dá sa na ňom odšťaviť aj zelenina aj ovocie (okrem mäkkého ako jahody, maliny, ...), ale bol drahší ako si dala limit, je to cetler JE 4010, ja som s ním maximálne spokojná 🙂

tanitta
8. dec 2012

@xxxxxnnnnn ja mam tiez catler4010 zvlada vsetko 😉odporucam... na nete kupis od 179eur...prip. porovnaj parametre a cenovo najdi nieco podobne danej kvality.... lacnejsie ostavovace su skor ako drtice.... 😖

xxxxxnnnnn
autor
9. dec 2012

Ďakujem

xxxxxnnnnn
autor
10. dec 2012

A trošku lacnejšiu verziu - tak do 120 eur?

xxxxxnnnnn
autor
11. dec 2012

Nikto nič?? Žienky, poraďte prosím........

hadassah
11. dec 2012

tiež súhlasím s názorom, že najkvalitnejší je catler

evelin.lopez
17. dec 2012

no ja mam zelmer je 1500 vid video a nedam na neho dopustit. Je pravda ze ked uz mam dost makke ovocie tak mi to neodstavi, ale mam chutne pire na vyzivu, ktoru uz iba trocha pevarim a je to.

https://www.youtube.com/watch?v=9kbY-ISrltE
dodkap
17. dec 2012

moulinex, ten najsilnejsi JU650 XXL 1000 watt, kupili sme ho v akcii za nejakych 105 EUR a normalne stoji tak 160, su aj lepsie, ale tie okolo 300 EUR a funguju na principe lisu, to je este lepsie

yennn
30. dec 2012

@zuzana909 @evelin.lopez baby a preco to neodstavi makke ovocie? Ja som sa tesila, ze si spravime take freshe co predavaju v nakupnych centrach (jablko, banan, pomaranc, maliny....)

evelin.lopez
30. dec 2012

@yennn no ja som si myslela tiez ze mi to odstavi aj makke, no v navode som sa docitala ze nie. A ked som skusala odstavit ostruziny, vnutro sa mi cele zapchalo a kopec stavy ostal vo vnutry :( a pritom to je snek, takze by to mohlo ist. Neviem ake ostavovace toto dokazu ked nie snekove.

yennn
30. dec 2012

@evelin.lopez hm tak to je sklamanie ☹ Kazdopadne som rada a dakujem za upozornenie

zuzana909
30. dec 2012

@yennn v centrách, kde robia fresh tiež používajú odšťavovače značky Cetler. keď si všimneš tak maliny, jahody, banán, ... takéto mäkké ovocie jednoducho mixujú v mixéry a prilejú ti do šťavy z jabĺk, pomaranča, grepu, ...
neviem aký odšťavovač by bol schopný odšťaviť maliny???

yennn
30. dec 2012

@zuzana909 vidis to som si jakživ nevšimla, že to tam mixujú, a pritom to cela rodinka moc lubime, a casto kupujeme (fujtajbl tie prachy - však preto si chceme kupit odstavovac) 😀

zuzana909
30. dec 2012

@yennn nabudúce všimni, teda aspoň v Nitre to tak robia maliny, jahody hodia do mixéra a zvyšné ovocie odšťavia 🙂
v Nitre pekne vidieť čo ti tam dávajú a môžeš si skontrolovať či všetky suroviny a v akom pomere 😉

aya210
27. jún 2013

Čo máte ten Catler 4010, dá sa v ňom odšťaviť aj zelenina? Brokolica, uhorka, cvikľa, mrkva a podobné? Prípadne stopkový zeler? A ešte by ma zaujímalo, nemali ste s ním žiadny problém? V recenziách som sa totiž stretla s viacerými prípadmi, keď sa im pokazil displej, čo je vraj častý problém u tohoto typu odšťavovačov.

9tinka5
1. feb 2016
Používateľ 9tinka5 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 9tinka5.

ja mam Kuvings, je vykonny, aj na zeleninu, ma hrube hrdlo, nemusim krajat na malinke kusky, mam ho uz dlho a som spokojna.
http://shop.vitarian.sk/kuvings-b6000-205#FFFFFF

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olifcek
18. okt 2018

tiez odporucam cetler JE 4010 🙂

miska569
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka3213
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunset65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karima512
24. jan 2023

my mame kuvings revo830, robim na nom aj smothies a mandlove mlieko