Poraďte recept kuracie mäso s ryžou

29. feb 2024

Ahojte niesom moc skúsený kuchár.. ryžu viem urobiť ale viete mi poradiť kuracie mäso ako pripraviť? Na hocijaký spôsob je mi jedno… a ak by sa dalo presný postup

lukbe
29. feb 2024

Ak varis malo, môžeš dat zapiecť do rury. Jd to jednoduche.Kuracie prsia naklepat, osolit, okoreniť podľa chuti, potrieť trochu horčicou a kečupom a dat piecť na oleji na plech do rury. Podľa toho, akú máš rúru, zakryté, ale môže byť aj odkryte. Poliať zeleninovým bujónom, ak nemáš, vodou. Ku koncu dat plátky syra navrch a už dopiect minútku nezakryte. Môžeš tak robiť aj iné druhy mäsa.

lukbe
29. feb 2024

Tak to vyzerá😋.

autor
29. feb 2024

@nikha2809 mňam toto vyzerá úžasne lem tam niesu množstva.. robila si už ?

lukbe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikha2809
29. feb 2024

Áno oboje, ja dávam od oka, podľa chuti

zorkahorka
29. feb 2024

Kuracie prsia na platky jemne naklep a osol. Do taniera nasyp hladku muku, mletu rascu, cierne korenie, mozes dat aj gyros alebo ine korenie. Zamiesaj a obal v tom maso. Na oleji prudko osmaz, vyber na tanier. Na tom istom oleji osmaz cibulu, mozes dat zeleninu, potom vrat do hrnca maso, podlej bujonom a dus. O par minut je to hotofka

neferneferuaton
29. feb 2024

https://dobruchut.aktuality.sk/recept/11509/mas... uplna mnamka, ja este prilejem aj mlieko, asi toľko koľko dam slahacky. Aby som mala trosku viac omáčky