Poraďte zaujímavé nátierky na párty

nutka
15. feb 2007

Mamulienky,
v nedelu robim Tupperware-party a rada by som urobila nejake chlebicky a ocka. Prosím prosim, mate nejake fajnove a oskusane pomazanky ? Mne uz dochadza fantazia... 😒 Mozu byt aj nejake netradicne....
Ďakujem vam.... 😉

fifa
22. jan 2008

junovka, to je široký pojem, hod recept 😉

holly1
29. apr 2008

ahoj, v neděli jsem dělala výbornou pomazánku:

2 vajíčka natvrdo jemně pokrájená
10 dkg nízkotučného taveňáku (použila jsem maratonec), možno utřít s trochou mléka
10 dkg jemně nastrouhané mrkve
sůl, bylinková sůl
jemně nakrájená pažitka.

Příště zkusím dát ještě trošku strouhaného celeru. Vychlazená s plátky ředkviček a křupavým pečivem nemá chybu.

kiwuska
30. apr 2008

cesnakova pomazanka ako juu robim ja: tvrdy syr nastruhat (dobry je udeny) pridat kyslu smotanu v kelimku, tak aby to nebolo velmi riedke, kto chce moze dat lyzicu majolky a do toho dva tri potlacene strucky cesnaku.

z krabch tyciniek je super salat: cinska kapsta pokrajana,aleb postruhana najemno do toho dat nadrobno pokrajana krabie tycinky, kore dobre pokvapkali citronom, pridat biely jgurt take iste mnozstvo majonezy, trosku korenia. super.

tuniakova pomazanka, tuniak v oleji, olej zlejem, trochu ramy, stipku korenia. rozmixovaat na penu a pridat nadrobno pokrajanu cibulku

katy09
3. máj 2008

cesnakova pomazanka.: lahko ....šikovno....pomojom....hlavne rychlo potrebujeme:dve bambina alebo iny syr v črevku ,oda syry vytlačit cele do mysky pridat 6pretlačenych stručikov cesnaku a 4 PL masla ja davam veto....pomiešat riadne z vydličkou...papat ..dobru chut ..mne to naj chutí s rožkom... 😀

leoni.d
16. máj 2008

Falosna treska: dva tvarohy roztlacit, 5 na drobno nastruhanych mrkvi, 3 uvarene vajcia na drobno postruhat, jedna klasicka tatarska hellmans, cibulu nakrajanu na drobno, a vsetko spolu zamiesat.

..chuti naozaj vyborne, moj 9 roc. sa jej nevie nikdy najest...treba vyskusat!

sonica
17. máj 2008

tak tohle tema se me moc libi, tak pridam taky svoji trosku. 😀

cesnekova:
pomazankove maslo (osvedcilo se mi z Tesca), par strouzku cesneku podle chuti, trosku mleka na zredeni, porazdne naslehat do peny. nechat odstat

nivova to stejne, misto cesneku nivu, zas rozslehat a nechat odstat

mrkvickova:
mrkev celer nastrouhat najemno, pridat majolku podle potreby, mlety pepr, sul, zakapnout citronem,

enee
26. dec 2008

ahoj holky, také přidám receptík na úžasnou a přitom rychlou česnekovou pomazánku:
2 vaničky - vyšší Lučiny
4 sýry apetito (myšleno 1 krabičku se 4 ks sýrů)
5 stroužků česneku

pořádně zamíchat, namazat na nakrájený rohlík na kolečka a zdobit kuličkou vína, je to báječný a přitom osvěžující, máme jí doma moc rádi a teď jí udělám na silvestra 😉

titkovamiriam
23. feb 2009

ja som na langose robila takuto a co zostalo sme mali rano na chleba-domaca majka:
na oleji som spenila cibulku,na nu nahadzala kuracia pecienky,rascu,papriku cervenusladku,sol,zaliala vodou a pridala som nakrajany cesnak ,jednu papriku a paradajku,po uvareni som to rozmixovala tycovym mixerom.

kisska
20. okt 2009

Ahojte, idem to tu ozivit - nemate nejake osvedcene pre deticky? Tak po roku 😉

kisska
20. okt 2009

na MMB som nasla maniacku ako nasa zuzanocka 😉 . Nechcem to kopirovat, aby ma niekto neobvinil z kradeze, takze len link 😉 niektore sa po uprave daju pouzit aj pre deticky
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15353

zdenallicka
20. okt 2009

250g nízkotučného tvarohu
25g celeru
25g mrkve
půlka malé cibulky
2 kávové lžičky hořčice
sůl, pepř, sladká mletá paprika
1 středně velká steril. okurka
1 tavený sýr (potřebovala jsem ho upotřebit, jinak by tam asi nebyl)
1 vejce natvrdo

Celer, mrkev, vejce i okurku najemno nastrouhat, cibulku najemno nakrájet, promíchat s tvarohem a sýrem, ochutit, solí, pepřem, sladkou paprikou (špetička) a hořčicí.. Mňamóza!