Recepty na obed

8. apr 2021

Zienky, dajte nejaké rady na obed čo varite ja už neviem čo mám variť dochádzajú mi nápady už mám pocit že dookola varím to iste 🙈🙄😌

kakawah
8. apr 2021

Skupina Dnes na obed, predaj sa denne je tam kopec fotiek, receptov, ja keď popozeram čo kto varil, hneď viem na 2-3 dopredu čo variť aj piect. Veľmi šikovne zienky tam pridávajú príspevky, radí a ochotne poradia👍

gabika0825
8. apr 2021

Ja som napríklad dnes varila celozrnne cestoviny s bolonskou a s kozím syrom. Inak obľubujem väčšinou klasické jedla ako sviečková na smotane, kuracie stehno s ryžou, granadir, rezne, vyprážaný syr, zeleninové rizoto a podobne. Čiže stará kuchyňa 😃 ale občas vyskúšam aj niečo netradične keď nájdem dobrý nenáročný recept

kakawah
8. apr 2021

Zajtra varim domácu knedlu, masové guľky v paradajkovej omáčka. Dnes som zapiekla brokolicu so zemiakmi.

3katka15
8. apr 2021

Ja som robila fazuľovú polievku a druhé budú halušky s kapustou 🙂 No a mám morčacie prsia v mrazáku, tak asi niečo z nich vykuchtím 🙂

deti95060810
8. apr 2021

zajtra: vyprážané filé, zemiaky
sobota : franc. zemiaky
nedeľa : hovädzie rezne, zemiakové pyré

dusankomoj
8. apr 2021

@deti95060810 prečítala som príspevky a zajtra a v sobotu sa tuším zastavím u teba😉😉😉

deti95060810
8. apr 2021

@dusankomoj 🙂🙂

hviera81
9. apr 2021

ja mam chilli con carne, ale bez masa. miesto masa niekedy dam soju, niekedy pohanku.
vacsinou varim bez masa...