Recepty z hlávkovej kapusty

diewcatqoo
3. jún 2019

Co varievate z hlavkovej kapusty? Kupila som obrovsku hlavku kapusty, ktoru som nespotrebovala celu na fliacky a chcela by som z nej urobit dnes nieco nove. Varievam vzdy len fliacky, kapustniky, polievku alebo plnene listy... mate nejaky fajn overeny recept na nejake ine jedlo z hlavkovej kapusty? Dakujem 🙂

simsalabim
3. jún 2019

@diewcatqoo robievam paradajkovu kapustu podla tohto receptu https://www.mimibazar.sk/recept/28389/zelena-fa... ( hoci je to povodne na fazulku). Super ku grilovanemu alebo s omeletou ci iba s bagetou.

diewcatqoo
autor
3. jún 2019

@simsalabim dakujem.. ano, tento recept poznam. Ja pridavam trochu viac vyvaru a mame to ako polievku 🙂

lubik87
3. jún 2019

@diewcatqoo sprav si šalát kapustovy .len cibuľa soľ rasca a na hrubo mleté sterilizované čili ❤❤❤k tomu dáky kus mäsa ..iné ti poradiť neviem lebo tiež robím let to čo ty z kapusty :D

pralinka86
3. jún 2019

Boršč 🙂 a salaty kapustove rozne, coleslaw, sladko kysly s mrkvou

petronela10149
4. jún 2019

ja robievam dusenu ako prilohu ku knedli ci zemiakom a masu alebo vcera napr.sme mali,my to volame kapustove rizoto,recept mam od svokry...na cibuli poprazim hovadzie na rezance(robievam aj s bravcoveho),dochutim solou,peprom,mletou rascou a cesnakom,podlejem,dusim do polomakka,potom pridam na rezance nakraj.kapustu a lyzicku cukru,podlejem podla potreby a ryza k tomu,toto lubime

nevludna
4. jún 2019

My strasne lubime coleslaw salat.