Recepty z rebarbory

maruska24
22. máj 2013

čo robievate z rebarbory? ja som mala jeden veľmi dobrý recept na koláčik, šťavnatý, ale nikde ho neviem nájsť, to čo bolo na nete to nebolo ono. A iné využitie som neskúšala. Máte niečo dobré a overené?

bubelko
22. máj 2013

@maruska24 kysnuty kolac s posypkou

danim
22. máj 2013

@maruska24 https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/rebarbo...
necitala som to komplet, tak pridam co robi moja mama- kompot- osupes, nakrajas, do vody varit + cukor, uvarit, konzumovat ( snad som nic nezabudla ), je to mnamka. 😉

maruska24
autor
22. máj 2013

@danim je to len čistá ocukrená uvarená rebarbora? podáva sa ako kompotova príloha?

tatiankaba
22. máj 2013

Ja robim kolacik z rebarborky ananasu a vlociek pomiesam ocukrim ochutim zapeciem a zdrave mnamko je na svete 🙂))

danim
22. máj 2013

@maruska24 zajtra este zavolam mame, ci som nic nezabudla a napisem, ale myslim, ze len to.. je to ako uvareny kompot taky letny -ako ked sa vari letny z jablk. ano ako kompot, ale co si ja pamatam sme to jedli same.. tak nam to chutilo.. ako dezert 😉

a aj kolac piekla.. len rebarbora je kysla dost.. tak v tom kompote su uz tie chute tak lepsie prepojene.. ked pojdem cez leto k mame, musim si to vziat, uvarit.. som si teraz presne na tu chut spomenula... ach...🙂

eliss14
Odpoveď bola odstránená
Zobraz