Skúsenosti s knihou "Najedzte sa do štíhlosti"?

aalzbetkaa
13. jún 2019

Ahojte baby...máte niektorá s skúseností s touto knihou? Oplatí sa ju kúpiť? Ďakujem 🙂

caroline_
13. jún 2019

Ešte keď som jedla živočíšne potraviny som vďaka tejto knihe schudla, no už mi bolo zle, stále tie isté jedla a niektoré mi teda riadne nechutili... Mala som ten detox, už si presne nepamätám ako dlho to trvalo no schudla som okolo 8kg,no vtedy som si povedala ze už nikdy viac :D

jonia
13. jún 2019

Oplati, dodnes podla nej varim ;)

kolecko11
13. jún 2019

Moji rodičia sa na to obaja dali. Mamina začala variť podľa knihy a odporučení . Tatino schudol 12kg, mamina 8kg a držia si ich stále....zvykli si na jej kuchyňu plus vlastne obmeny a už to považujú za bežne

dajna8
13. jún 2019

Je to fajn, ale sú tam recepty, ktoré nie sú moc bežné, je to normálne ako diéta a tak... dá sa zhodiť, ale celý život sa to nedá podľa mňa 🙂

lenka671
13. jún 2019

Kniha sa určite oplatí. Ak to budeš dodržiavať určite uvidíš výsledky. Moja mamina ma problémy so štítnou žľazou a vôbec sa jej nedarilo schudnúť po mesiaci tohto detoxu dala dole 10 kg a to aj trochu podvádzala 🙂
Ja som sa tiež dostala na váhu o ktorej som predtým mohla len snívať ale hlavne je ze to bolo aj vidno, nie len blbé číslo na váhe. Ale treba si to cele prečítať aby si vedela ako presne to funguje.

aalzbetkaa
autor
13. jún 2019

Ďakujem baby tak teda skúsim a na nete kde by som ju objednala? 🙂

aalzbetkaa
autor
14. jún 2019

@kolecko11 kde by som ju objednala? 🙂

kolecko11
15. jún 2019

@aalzbetkaa naši ju mali prefotenú od kolegyne, takze najskôr na nete, no viem že bola dlho vypredaná