Šťavnatý rýchly čučoriedkový koláč od Sisters Bakery

16. sep 2021

Ahojte, chcem robit tento koláč, ale prečo sú tam take malé tie gramaze? Nevyznám sa lebo toto je asi tretí koláč čo idem robit :D https://sistersbakery.sk/recipe/stavnaty-rychly...
Nejak sa mi to nezdá. Čo Vám? Robili ste ho niekto?

deti95060810
16. sep 2021

nerobila, ale sa mi zdá že to je na ozaj málinko cesta... ja by som dávku zvýšila - 2-3 krát

saraxyz
16. sep 2021

Formu má 18cm, ale ja by som to urobila X2🤣

sense
16. sep 2021

Pretoze je to pre jednu max 2 osoby. Aj na fotje vyzwra tenky

aduskatt
16. sep 2021

mám pocit, že to nie je klasický vysoký korpus, ale len koláčová "placka a na tom hodne ovocia

suge
16. sep 2021

Mňa v tom recepte zaujala kopcovitá lyžica masla. Akože kopec tekutiny?😅

moonlight1210
16. sep 2021

ak si nie si ista, vzdy sa oplati ist najprv podla receptu, a az potom, po zhliadnuti realneho mnozstva vysledku, nabuduce ubrat/pridat.

takto som sa popalila na svojich prvych keksoch, ked sa mi zdalo, ze budu prilis suche a recept som upravila bez vyskusania. roztiekli sa v trube na neforemne palacinky a zlepili dokopy.

teraz uz mam po rokoch odhad a rada robim len male davky, nech sa rychlo zjedia. takze si viem pomery upravit tak, aby to bolo po mojom.
casom sa toto naucis aj ty.

mirage
16. sep 2021

@suge nie.. normalne kopcek zmaknuteho masla.

simca06022011
16. sep 2021

jasne ved to je malicke. Ale vo velkom by som ho nerobila, skor 2-3 mensie :D tieto male u nas maju byt chrumkave dookola, s kopou ovocia na vrchu, tak to mame my najradsej :D
Alebo ak chces, urob klasicku "bublaninu" a supni na vrch kopec cucoriedok, tvarohu a mas to na velky plech a zarucene dobre :D

simca06022011
16. sep 2021

mne sa na taky maly kolac aj ta doba pecenia zda dost, treba si to sledovat pre istotu

suge
16. sep 2021

@mirage Píšu roztopeného. Medzi zmäknutým a roztopeným maslom je kus rozdiel.

katpizur
16. sep 2021

@suge je a najma som na to prisla pri lineckom ceste, ze je to sto a jedno 😉

mirage
16. sep 2021

@suge je.. ale rozumieme podstate

suge
16. sep 2021

@mirage Rozumieme podstate? My akože ty? Alebo väčšina ľudí? Autorky receptu píšu knihy o pečení, takže presnosť by im mala byť vlastná. Pečenie nie je varenie, že pridáme hrsť tamtoho a pí krát oko.