Viete nejaký recept na müsli koláčiky?

misa1
23. sep 2008

ahojte neviete nejaky recept na kolacky z musli.to su take kopceky na plechu neviem to zohnat.

wighy
23. sep 2008
misa1
autor
23. sep 2008

dik vyzera to dobre ale keby ze vies este o inom ze by tam isli aj hrozienka orechy.

wighy
23. sep 2008

miska tak podla mna ich tam podla vlastnej fantazie pridaj a hotovo 😉

misa1
autor
23. sep 2008

ono existuje recept na to ale neviem kde hladat.skusim nieco alebo este pockam na dalsie info.dik

wali
23. sep 2008

ja mam jeden recept, kde idu ovsene vlocky, hrozienka, orechy. asi to nebude ono, ale tiez su to take kopceky, takze mozno 🙂 :

Mlynarove pusinky
100g tuku
250g ovsenych vlociek
80g cukru
1 vanil. cukor
80g hladkej muky
1/2 prasku do peciva
2 vajcia
2 lyzice hrozienok
50g posekanych orieskov do cesta
50g posekanych orechov na posypanie
150g horkej cokolady

Postup: ovsene vlocky oprazime na rozpalenom tuku asi 7 min. Pridame pras. + vanil. cukor, miesame, kym sa nerozpustia. Vlocky nechame vychladnut. Primiesame muku, prasok do peciva, hrozienka, oriesky a nakoniec rozslahane vajcia. Kopky cesta kladieme na vymasteny plech, pecieme v dobre vyhriatej rure do zlatozlta. Vychladnute polejeme roztopenou cokoladou a posypeme posekanymi orechami.

misa1
autor
23. sep 2008

jeeeeeeeeeeee to je super spravim to a uz sa tesim .dakujem

misa1
autor
26. sep 2008

ahoj no skusala som to uz sa to pece ale je to babracka.cele ruky som mala dolepene a tazko sa robia tie kopceky lebo sa to rozpadava.uvidim co s toho ked sa to upecie.potom napisem.pa pa

misa1
autor
26. sep 2008

tak drzi to pokope su dobre.robila som z polovicnej davky vlociek a vyslo mi 10 kopcekov.idem sa do nich pustit.namiesto orechov som dala mandle.

monkula
26. sep 2008

a ja stále hútam, aké su mušlí koláčky 😀

renaz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobec89
24. aug 2013

ahoj myslíš niečo takéto ? tu je recept na ne http://najrecept.sk/2013/07/kokosovo-hrozienkov... 🙂