Žlté zuby a poškodená sklovina

nika557
2. júl 2017

Čaute, potrebujem pomoc.. Mám žlté zuby+poškodenú sklovinu. Poraďte mi prosim niake domáce prípravky.. po prípade niečom z DM-ky

zdenkakarolina
2. júl 2017

trošku sody s par kvapkami citronu,vraj,ale neskušala som ,mam odhalene krčky,skusila som s lekarne bielu perlu,nieje draha,ale nadstavce som si nedavala,iba som apilikovala na kefku pojednom dieliku...

veronka1234
2. júl 2017

Ja mam podobny problem. Mam poskodenu sklovinu, preto mi zubarka zakazala pouzivat na cistenie zubov sodu, hocijake bieliace pasty, nemozem si nijako bielit zuby a ani pit colu a energetaky... tie su najhorsie na sklovinu. Zubarka mi na zuby spravila cerec korunky belsie ako boli moje zuby...

nika557
autor
2. júl 2017

@veronka1234 a koľko to stálo?

nika557
autor
2. júl 2017

@veronka1234 máte fotku?

veronka1234
2. júl 2017

@nika557 juj no na stolicky mi dala cerec korunky- jedna 320 € a na predne mi len potiahla bielou keramickou plombou - jedna 50 €

veronka1234
2. júl 2017

@nika557 svoje foto nemam, ale toto su ich prace

nika557
autor
2. júl 2017

Ahá.. Myslíte že keby som si kúpila v DM drogérii tie pásiky alebo čiernu pastu že by to pomohlo? Ja som už tú čiernu pastu mala ale dosť malú tubičku.

lorela
3. júl 2017

@nika557 Sódu si nedávaj celkom určite - leptá sklovinu, a to by si len videla zničené zuby po niekoľkých týždňoch/mesiacoch. Detto citrón.
Tiež už pár rokov hľadám niečo šetrné na bielenie zubov a účinnú zubnú pastu. Márne. Veľa robí geneticky dané zafarbenie skloviny. Skúšala som už toho veľa, aj čiernu pastu, ktorú spomínaš - tú radím ako jednu z najhorších bieliacich prípravkov. Suma sumárum 🙂 za mňa Biela perla (účinok nie je dlhodobý) a zo zubných pásť obyčajné bieliace Collgate pasty.