Ako často sa stretáva váš manžel s kamarátmi?

medesia
15. apr 2013

Chcela by som sa opytat ako casto sa stretava Vas manzel s kamaratmi.Moj manzel sa stretaval za slobodna s kamaratmi skoro kazdy den,neskor po dohode sme sa dohodli ze raz za tyzden.Mne sa to zda aj tak dost casto,nakolko cez tyzden sme malo spolu a v sobotu ked je volno ,ide travit vecer s kamaratmi.Ked mu poviem ze by som bola s nim,mi povie ze on proste potrebuje sa vyrozpravat s kamaratmi o chlapskych veciach . Ja viem kazdy potrebuje vypadnut ,ale ked ma clovek rodinu zda sa mi to casto mozno to ja mam na to zly nazor. Preto sa pytam ako to je v inych rodinach.

moonlight1210
16. apr 2013

alebo sa dohodnite, ze kamosov presunie na piatkove vecery a vikedny su tvoje 🙂

viera27
16. apr 2013

my v manzelstve na takychto veciach nebazirujeme. Von ide kto chce, kedy chce. A mozno prave preto von az tak casto nechodime 😀 .
Ale v pripade ako je tento, ze to jednemu partnerovi vadi. Nuz, mali by ste si podla mna najst spolocnych znamych s detmi s podnikat rodinne akcie. A kamarat to mal tiez dobre poriesene. Manzelke to vadilo, tak s nou mal taku "dohodu". Aby jej ukazal, ze je mu prednejsia (a nalejme si cisteho vina, obvykle ide o ziarlivost v takychto pripadoch), tak za kazdy jeden vyjazd mala ona dva. V praxi to vyzeralo asi tak, ze ked chcel ist s kamaratmi na pivo, tak zobral najskor manzelku jeden den na veceru, druhy den do kina a na treti den isiel s kamosmi na to pivo. Jednoducho jeho manzelka mala pocit jedinecnosti, ktory potrebovala a na treti den uz obaja spokojne travili cas po svojom. Samozrejme nebolo to tak uplne stale a vo vsetkych detailoch, ale princip zostaval nezmeneny. Hlavne pri vacsich veciach. Napr. dovolenka. Chodili partia chalanov na jachte po stredozemnom mori na tyzden kazde leto. Ale predtym si pekne vzdy uzil dvojtyzdnovu romanticku dovolenku s manzelkou 😉 . Takze aj toto je riesenie. Len aby nezostali niektore baby prekvapene, ked ten ich radsej aj na to pivo s kamosmi prestane chodit 😀

ketrinv
20. apr 2013

ja mam presne ten isty problem, vecne hadky kvoli partnerovmu pivu. Navyse, jazdi na dodavke po europe, takze cez tyzden je prec, a ked pride na vikend, vyraza s kamaratmi na pivo. Mame 1,5 rocnu dcerku. Som z toho nestastna, hadava, mam pocit, ze cely nas vztah sa blizi ku koncu, pretoze on sa nevie toho vzdat. Stale hovori, ze chce kompromisy, ale robim ich len ja. Niekedy mu poviem, ci musi ist, ci by nemohol zostat so mnou doma a spravit si pekny vecer...ale mozem sa aj na hlavu postavit...chce ist tak ide. Uzasny kompromis. A navyse som zistila, ze na tom pive nevysedava len s kamaratmi, ale pri stole sedia aj kamaratky. Ked som na to spytala, povedal, ze on si musi pokecat aj s babami.

medesia
autor
21. apr 2013

@ketrinv tak to ti nezavidim,a velmi dobre chapem preco ta to trapy,lenze cloveka nemozes donutit ale treba si sadnut a porozpravat sa,my sme spravili kompromys 1x do tyzdna i ked to niekedy byva aj viackrat,posedenia z prace alebo kamarat ktory sa davno neozval a a tiez sa mozem aj na hlavu postavit v ten vecer su kamarati aj keby co bolo.

medesia
autor
21. apr 2013

@viera27 vobec to nie je ziarlivosti ale vobec

pragmaticka
21. apr 2013

u nas chodi ten moj do spolocnosti(bar, disco, pub, konzert a pod.) max. tak raz za mesiac. S kamosmi sa stretava priblizne raz tyzdenne ale su to nasi spolocni kamarati (velakrat aj s priatelkami ci manzelkami), takze stretavame sa bud u nich alebo u nas..noo a raz za pol- ci stvrtroka si urobime na cely vikend volno, kedy on ide s kamosmi niekam na vikend a ja s mojimi kamaratkami tiez.. Uplne nam to tak vyhovuje a som rada ze ten moj nema potrebu vysedavat v baroch , ci stretavat sa s chalanmi castejsie...

betuska22
21. apr 2013

môj manžel ako sme sa zobrali sa nestretáva vôbec s kamaratmi ale asi to bude aj tým že sa odsťahoval do inej dediny, a ked niekde ide tak ideme spolu........aj ked mu poviem aby išiel niekde tak nechce

medesia
autor
21. apr 2013

@betuska22 ten moj by chodil aj kazdy den,no nic ine my neostava kompromys a prisposobenie

zuzkka111
21. apr 2013

moj ani nie .bojim sa ze uz to neni ono .nemam chut na sex

miminkavi
7. máj 2019

Chcela by som tuto tému obnoviť. Tiež má trapy podobný prípad ako autorku. Ja to mám s mm tak, že stretávame sa len večer, keďže je cely deň v práci. Voľno má len v nedeľu. Mame 3 mesačného syna a on 1,2,3x do týždňa (ako kedy)po práci ide hrať futbal a v nedeľu, jediným voľný deň čo má, tak väčšinou tiež ide na futbal. Neviem.. ja si proste pripadam sama.. čo myslite, preháňam to?? On si mysli, že áno. A keď mu poviem nech sa radšej nám venuje tak mi povie že som mala niečo vymyslieť kam by sme išli alebo niečo, ale keďže som nič nevymyslela tak si ide po svojom. Ale že by on niečo vymyslel tak to nie.. a to má tiež štve. 😔

sahier
14. dec 2019

@linda20111 presne tak ako moja teta hovorieva chlap má poriadne makať inak robí sprostosti 😉

jvlo
14. dec 2019

Nechodi, nema cas. Mame 3 deti, s ktorými je denne 2h, víkendy trávi s nami. Keby sa rozhodol ísť, nebránim mu. Skôr sa stretnú náhodne na detskom ihrisku ako na pive. Raz za týždeň mi ale príde často.