Hnusná svokra
Ahojte baby prosím vás prišla som si o radu alebo pomoc. Mala som 15 rokov našala som si toho pravého chlapa aspoň podľa mňa. Menšie hádky ako u každého ale keď som mala 17a pol viezli sme sa na aute zo svokrovcami aj zo švagrinou rozprávali sme sa o šteniatkach a psoch. Vtedy svokra zabila že keď suka nedá pes nevezme a ja som zasrandovala že čo ak ta suka ho donúti. Od vtedy vzniklo to že som spala zo svokrom švagorom. Že som ku..., šlapka, štetka. Viem možno každý si bude myslieť že som to nemala povedať ale všetci sme sa na tom dobre pobavili. Nemám sa o koho oprieť a nechcem sa rozísť z priateľom keďže sme spolu už 7 rokov. Bývame od nich preč ale každý skoro víkend sme u nich robí mi to veľmi zlé e keď sme tam nič neviem zjesť a zjem tak to vizvracam. Priateľ má poľovačku tak ma núti sním chodiť k svokrovcom aby som mu pomáhala.
Baby ďakujem za každú odpoveď. Prosím vás nesudte má.
Akože to mi trošku uchádza že prečo sa vraciate do minulosti?
ja som ale nepochopila aky je vas vztah teraz - akoze stale je na teba hnusna? alebo tento pocit krivdy stale v sebe nesies a nekomunikujete spolu alebo? fakt nechapem co teda chces riesit a preco je hnusna, lebo toto povedala pred 7mimi rokmi alebo stale mate nejake trenice
Akosi nerozumiem na základe čoho došli k tomu že si spala so svokrom? švagrom? Akože rozprávate sa o psovi a zrazu z teba spravia štetku? To si si mala spraviť poriadok hneď vtedy. Ako, že ti to bolo jedno, lebo si mala rodičov? Čo to ma a s tým spoločné?
Ona už 5 rokov na to spomína každý víkend? 🤦♀️ A priateľ sa ťa nezastane?
@kuklh Tak v prvom rade nemas ziadnych svokrovcov ani svagra, kedze nie si vydata. V druhom rade - bud tam nechod (ako ta nuti? Da ti facku?) alebo rozchod. Ja som sa tak rozisla so snubencom kvoli jeho mame, tiez som si myslela, ze pravy, ale tych pravych je 😀 Teraz som sto rokov vydata, mam dieta.... Viem, ze sa ti tazko rozide, ked nemas rodicov a priatel ti nahradza rodinu, no si velmi mlada, moznosti mas neurekom, aj ked sa to teraz tak nezda.
@kuklh keď si mala 17 rokov, mala si blbú poznámku, na ktorú následne mali blbé poznámky oni. Teraz máš 22 rokov a kvôli tejto príhode zpred X rokov tam nerada chodíš, máš z toho stres a nedokážeš tam jesť? Ako sorry, ale v tom prípade smer minimálne psychológ, pretože si evidentne dosť nevyrovnaná osoba.
No a druhá vec. Priateľ stojí za tebou? Asi ani nie, ak ťa núti chodiť s ním každý víkend k jeho rodičom. Ach ženy, prečo míňate svoj život na niekoho, kto vás do niečoho núti? K čomu je normálnej žene chlap, ktorý ju nerešpektuje?
V tejto rodine asi nebude nič v poriadku.
Vy budete všetci asi dosť mešuge.
Tieto tvoje skvosty sú výzva aj pre google translate.
@kuklh sorry, to, že chodíš na VŠ je len a len výhovorka. Ak by si mala čo len trocha rozumu, tak si už dávno preč, pretože kopec študentov VŠ popri dennom štúdiu pracuje a platí si bývanie. V takýchto vzťahoch zostávajú iba hlúpe ženy. Kruto povedané, ale narovinu, bez prikrášlenia. Ak nedostaneš rozum, za pár rokov tu budeš písať, že máš 2 deti, muž ti nedáva peniaze, prikazuje ti, čo máš robiť a svokra ti rozpráva do výchovy detí. Lebo takto končia ženy, ktoré sú vo vzťahoch, kde nie je rešpekt a úcta partnera a ktoré nemajú žiadnu hrdosť.
prepac ale vy ste vsetci mimo - a nechapem ako ti my mame pomoct, priatel na teba s prepacenim serie a nezastane sa ta pred vlastnou matkou, ty ho asi viac vyuzivas ako lubis, lebo studium nie je dovod na to, aby si zostala v takomto vztahu a da sa studovat aj externe a pracovat pri tom a jeho matka je asi uplne mimo
Ďaľšia zo série "hnusná svokra a dokonalá nevesta"😏
Toto je urcite troll. Neverim, ze niekto vedie taketo debaty so svokrovcami. A neverim, ze niekto taky je v poslednom rocniku VS 🙂
Budem zla. Ale podla vašej debaty aj podľa toho ako píšeš ty, mi prídete tam všetci primitívny.
@kuklh prepáč, ale všetci mi prídete jednoduchí žiaľ... To ze sa tak s tebou rozprávajú, no aj ty si sa s nimi tak bavila, žarty na sexuálne dvojzmysly nie vždy dobre vypalia a už vôbec nie so svokrovcami a už vôbec by som sa nebavila o svokrovej erekcii atď. Keď by začali takú tému, proste by som povedala ze je to nevhodné. Takže sama si zato môžeš... A "vyššku" študuješ tak možno z lietadla, ach celé zle, dúfam ze toto není reálna postava...

@kuklh takze mas 22 rokov podla vypoctov. Pred 5 rokmi ta nazvala ze si slapka, a musis k nim kazdy vikend chodit. Odporucam k nim nechodit. Zrejme su to jednoduchsi ludia, sudim podla tej primitivnej debaty o "suke ktora da psovi". Viac neporadim.