Mám citlivý problém. Na koho sa mám obrátiť?

23. apr 2024

Mam jeden velmi citlivy problem, potrebujem niekoho kto by moju situaciu vedel zhodnotit objektivne, nechcem to sem pisat verejne. Neviete, na koho by som sa mohla obratit?

markusrasford
23. apr 2024

no skus na pána farára

autor
23. apr 2024

@markusrasford dakujem, srandicky 🙂) bohuzial som fakt v tazkej situacii a toto mi nepomoze.

crazy_cat_lady
23. apr 2024

ved pises prispevok anonymne, tak napis, o co sa jedna..

janaolas332
23. apr 2024

Veď tak napíšem,aj tak si anonymné.

autor
23. apr 2024

Nechcem, aby to tu bolo verejne na internete.

markusrasford
23. apr 2024

Myslel som vážne. Ľudia sa obracajú na farárovi keď sú v ťažkej situácii. Keď ti viem pomôcť napíš do ss. Rád ti pomôžem

januska12323
23. apr 2024

Napíš aspoň oblasť problému, vzťahy, lekársky problém, peniaze...?

ovaaa
23. apr 2024

Situácia v živote má ix tém s odbornikov..ako ti niekoho odporučiť, keď nič k tomu nenapíšeš? Si anonymná = autor neznámi takže nič ti nehrozí

syslik81
23. apr 2024

objektivne ta zhodnoti len niekto kto ta pozna a pozna aj druhu stranu problemu ... problemov je xy a tu ti naozaj objektivne nik neporadi . hlavne ak to z teba ide ako z chlpatej deky

ns994
23. apr 2024

Tazko povedat ked si ani priblizne nenapisala coho sa to tyka 🤷‍♀️

mira0611
23. apr 2024

Vsak si v anonymnom rezime, nemusis sa bat, ze sa dozvieme tvoje meno

ns994
23. apr 2024

Otazku pokladas ako anonym tak podla mna mozes vpohode pokracovat.. ak nechces tak podla problemu..ak zdravotný tak k lekarom ..a tak podobne

tykat
23. apr 2024

Nahodou farar je fajn, ak nie tak kludne psycholog. Zalezi aj o co ide. Aspon oblast, peniaze? vztahy? zdravie?

thoughtfulweirdo
23. apr 2024

So zdravotným problémom k príslušnému lekárovi, so sexuálnym k sexuológovi, s psychickým zdravím k psychológovi, s finančným skús pôžičku v banke, ak ti nedajú, tak určite nie nebankovky, radšej rodina alebo priatelia, so vzťahovým problémom sestra, mama, kamoška alebo anonymne na internete

deti95060810
23. apr 2024

nech je ten problém akýkoľvek - však problémy má každý tak aká hanba...
čo vidíš na druhom - čakaj na sebe...

mclissa
23. apr 2024

Tazko poradit na koho sa obratit ked nevieme o co sa jedna.

jaskolka
23. apr 2024

Tak keďže nepíšeš nič viac, tak môžeš sa obrátiť na x ľudí, a farár je naozaj jedným z nich. Môže to byť aj kamarátka, učiteľka, psychológ, linka dôvery, finančný poradca.. . Fakt ťažko povedať konkrétne, lebo keďže nič viac nepíšeš....

crazy_cat_lady
23. apr 2024

tak napisala si to velmi vseobecne, kedze netusime, o aky problem sa jedna, tak ti nevieme poradit ani na koho sa mas obratit..

viestta
23. apr 2024

Tazko radit lebo nevieme ci potrebujes psychologa, pravnika, financneho poradcu alebo gynekologa, urologa. Vsetko toto moze byt zavazna a sukromna situacia. A este mnoho inych.

rozculena
23. apr 2024

ani v krištálovej guli nenájdem odpoveď na takto položenú otázku

julia_romeo
23. apr 2024

@deti95060810 nema problemy kazdy. ja nemam ziadne..

eva8
24. apr 2024

Na mamu, na cloveka, ktoremu doverujes. A vruzne sa pomodli p. Bohu

loliki
24. apr 2024

Obráť sa na modrého koníka a všetky citlivé problémy vyrieši odborne.

denithestrange1993
24. apr 2024

Napis mi spravu