Mám dlhodobý vzťah a necítim sa šťastná

majka4567
16. apr 2016

Ahojte.Píšem,pretože sa potrebujem vyrozprávať asi,no zišiel by sa mi aj pohlad na vec nezaiteresovanych.Mám dlhodobý vztah,ide o to ,že sa necítim byť štastná.je to moj nazvem to asi prvý taký ozaj vážny vztah.Mám velké pochybnosti ,či to má budúcnosť.Ja viem že rozhodn.sa musím sama.Ale pohlad na vec cudzích ludí by ma zaujal.Prvé začiatky ako randenie atd.spomínať nebudem,aby to nebolo dlhé.Budem písať od spoč.bývania.Bývame u jeho rodičou.To že tu nemám súkromie atd.písať asi je zbytočné,to si domyslí každá...Ide o to že priatel ma neprimerané reakcie,neviem či som si to na začiatku nevšimla,bola som tak slepá... ☹ uvediem príklady.Napr.dnes ráno niečo chýbalo v chladničke,nejaká blbosť ,maličkosť,vraj som lenivá ísť to kúpit,celé dni nič nerobím,len vylihujem!a som sprostá!Ked navarím a nechutí mu,tak....to sa nedá zjesť,on to jesť nebude.Na druhej strane ked mu chutí,tak ma vie aj vychváliť.Nechcem sa chválit,ale varím dobre.A ja už niekedy neviem čo robiť aby som mu vyhovela.Na dennom poriadku mi hovorí ako ma miluje , za mnou príde dá mi pusu ,objíma ma atd...Ale jak mu to uveriť .....Prišla som o prácu,on síce pracuje ale odkedy ho poznám ,normálne zamestnaný bol asi raz.Aj to krátko a nechal prácu.Teraz pracuje na čierno,ale je neocenený ,kedže robí dosť kvalitnú prácu no za málo penez a toto ho trápi asi najviac.No ale môžem ja zato?A potom počúvam reči aký je život zlý,na nič,človek tu nič nezarobí,iba ak tak na jedlo,atd...Vraj toto je život o ničom.No s jeho strany žiadna snaha,ja ju proste nevidím.Vždy len takéto stažnosti,..Samé negativné reči,vraj on sa obesí... a mna to potom ubíja,nakolko som teraz dosť frustrovaná s toho ,že ani ja nemám prácu,lenže viem že ,hladám,nájdem!Som si istá že to je len dočasné,ako sa poznám,lenže ako poznám jeho ,tak mám pochybn.!Ked som pracovala ,všetky moje financie šli na domácnosť+ som si poplatila čo treba.Neušetrila som nič,popritom zarobok som mala dost slušný.Sem tam niečo kúpila ,nejakú maličkosť,aj pre neho.To že varím aj pre jeho rodičou nevidí.ziadna vdaka.To ,že som ho velakrát podržala finančne...sa niekde stratilo.Ja vnom nemám akosi finačnú oporu,nechcem aby ste si mysleli ,že som neaká zlatokopka,len viete ,ked tak rozmýšlam,čo ak by prisli deti?ako sa o nás postará ak ja budem na materskej?Mám s toho obavy.Preto teraz deti neplánujem.Rozprávať sa sním nedá,do večera je v práci,ak mu aj začnem niečo,tak mi povie aby som ho nechala ,že je unavený atd...Ked ma kus volna akosi sa mi už nevenuje,akokeby bol myslou len v práci....ja neviem...A ...nemyslím ,že by niekoho mal,ešte musím spomenúť,že je to typ chlapa,kt.musí každú ženu okomentovať,stokrát som mu vravela že sa mi to nepáči,ale on neprestane,vraj čo je natom.už aj v tel.si stahuje akesi obrazky nahych žien.Ako neaký pubertiak.Vždy bol taký,jeho fascinujú asi krásne ženy.Neodpustí si koment.Hádať sa sním nechcem,on velakrát vybuchne.lenže aj norm.rozhovor prejde do hadky ,lebo on akokeby mal pocit ,že mu chcem niečo vyčítať pritom sa ho norm.len niečo opýtam.
naposledy sa rozzúril,koli neporiadku,má pravdu,ked som sem prišla bývať,snažila som sa fakt.Upratov.na dennom poriadku,ale vzdala som to,to sa proste nedá,aby som upratovala iba ja,,nik si to neváži.pripadám si tu už ako naozaj hlúpa,mám pocit ako by ma každý využival,vadí mi všetko,s ničho sa neviem tešiť,nemám tu kamošky,mala som jednu ,no tá sa priatelovi nepáčila,síce v niečom mal pravdu,ale tak s tou som sa akosi prestala stratávať...Mám ho rada,len mám obavy do budúcnosťi ,nechcem takto žiť.Nemám tu súkromie,už aj jeho mama mi ide na nervy,čo mi je lúto,nechcela som to tak,ale ked ona je taká ,že sa moc stará,všetko chce vedieť,kde bol priatel,on jej hovorí aj to kolko zarobil,kolko ho čo stálo...Niekedy mi prídu ako nejaká dvojka a ja niekde medzi nimi...Minule sa ma opýtala ,či už mám navarené,vraj mu mám naložit....A to ,že mu mám jedlo naložit mi povedala už
asi tri krát .a domna vtedy sto čertou..No a uz aj tu sa bojím že sa to bude stupnovať...Dovoluje si ku mne via a viac..Priatel mi už aj vulgárne vynadal,nie raz.

Prosím,napíšte mi ako to celé vidíte vy ,kludne sa pýtajte,odpoviem,nenapísala som všetko,už dakuejm aj za toto že si to niekt.prečita.

bonavoxa
21. apr 2016

Jo, a odjela jsem s malou k našim, co jsem pobavila, to jsem vzala. Zbytek ať mi doveze. Naházel to do pytlů na odpadky a přivezl. Jen vzpomínky ve mě vyvolávají fyzickou nevolnost.

eludka
21. apr 2016

utekaj, tu nie je o com

jajaoli
21. apr 2016

@bonavoxa smutne ☹ Drzim ti palce nech ta uz taki ludia obchadzaju!!!!!!☺ Vela stastia!!!

bonavoxa
21. apr 2016

@jajaoli Děkuji 🙂 Malé jsem našla skvělého náhradního otce, nemáme nouzi o lasku, pozornost ani peníze. Biologická rodina nejeví o ní zájem...a je to tak nejlepsi. Bio,,otec" si narazil dvacítku...chuďera ani ješte jen netuší, kdo je on a jeho rodina. Takže vlastně happy end.

spuntikmathiasko
21. apr 2016

@mamulibabuli asi tak 😞 Si to vystihla.

emilia25
21. apr 2016

Je to smutné čítať takéto problemy ale dobre je ze nemáte deti čiže žiadne zsvesky proste zobrat si všetky veci a ísť rodičom.taký chlap nestojí ani za opretie bicykla.

irusa
21. apr 2016

ako ja sa čudujem, že si ešte stále s ním....

majka4567
autor
21. apr 2016

@bonavoxa Ahoj,citala som tvoje prispevky a tvoj pribeh,nie len tu ale natrafila som na nich aj v inych,starsich temach... Tak smutne!
neviem preco...mne sa zda ze takichto muzou je stale viac a viac,do frasa (pardon!)cim to je ?

lubiss
21. apr 2016

len tie deti s nim co si tam spominala keby nahodou prisli...nech len pre boha nepridu !! :D tod asi tolko a to uz kolko ty snim vydrzis je na tebe...

bonavoxa
21. apr 2016

@majka4567 To je dobře, že jsi to četla 🙂 Snad to bude pro co nejvíce žen výstrahou. A proč jsou muži takoví, fakt nevím....možná vliv rodiny, komunistického materialismu,....
Každopádně, pokud moje další dítě bude syn, budu se jej snažit vychovat upl ne jinak. Byt matkou takových individuí, tak mám pocit životního selhání a ne radost, že syna nikdo ,,netrápí".

mysga
21. apr 2016

@majka4567 Odpovedz si - chceš takto žiť do konca života? Vidíš počas vášho doterajšieho fungovania nejaký rast? Posun vpred? Máte ciele, ktoré plníte? Alebo len tak žijete? A znova si odpovedz - je toto život, aký chceš žiť?

Ja vidím, v tvojom príspevku, že takto žiť nechceš. A teraz záleží na tebe, či tak budeš fungovať ešte 3 roky, alebo 10, do konca života alebo dva dni.
🙂

kajcinka
29. sep 2016

@majka4567 ahoj 🙂 no ako si to vymyslelaa? ste ešte spolu ? dostala som sa ani neviem ako k tvojmu prispevkua zaujala s ma tym,ze si bola rozhidnuta pre svje stastie tak ci si to zvladla 🙂

valy
30. sep 2016

@majka4567 podla mna sa odstahuj stade co najskor

bruneta880
30. sep 2016

Ahoj držím ti palce 😉 a prajem šťastný odchod 😏 , lebo muži sa nemenia a ak ti už aj nadáva...tak to je celé zle, žiadna úcta 😒...drž sa!

majka99999
30. sep 2016

@majka4567 tiez nejako dufam, ze uz si stastne rozidena par mesiacov...

sonkabrokolicka
6. mar 2019

@majka4567 ahoj Majka ale nasla si si neschopneho debila. Buducnost je zivot